سردار جوانی: انتقام سختی از تروریست‌ها خواهیم گرفت

کد خبر: 925976

معاون سیاسی سپاه گفت: کشور‌های حامی گروهک‌های تروریستی در منطقه قطعا پشیمان خواهند شد.

باشگاه خبرنگاران: سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه درباره اهداف سفر ولیعهد عربستان به کشور‌های منطقه اظهار کرد: آل سعود به خاطر قتل خاشقجی و جنایت‌هایی که طی سال‌های گذشته در یمن مرتکب شده، در منطقه و در جهان اسلام در حالت انزوا قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه سفر ولیعهد عربستان به پاکستان در راستای باج دهی و زمینه‌سازی برای خروج از انزواست، ادامه داد: بن سلمان با این سفر‌ها نمی‌تواند وضعیت و شرایط را به نفع رژیم آل‌سعود تغییر دهد.

سردار جوانی در خصوص اقدام تروریستی در زاهدان گفت: بر اساس اسناد و مدارک برخی از کشور‌ها در منطقه از جمله سعودی‌ها و اماراتی‌ها سالیانی است که از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند، ولی به طور قطع این‌ها در آینده از اینگونه اقدامات پشیمان خواهند شد.

سردار جوانی با بیان اینکه هر کشور و گروهی که از مخالفین جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده چیزی جز شکست و ناکامی نصیب آن‌ها نشده است، یادآور شد: هر گروه و کشوری که بخواهد با ملت ایران مقابله کند با شکست مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمنان با نگاهی اشتباه تصور می‌کنند در ایران با یک گروه و دولت غیر مردمی مواجه هستند، اضافه کرد: تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی زاهدان در اصفهان جایگاه مردمی بودن سپاه و شهدا را نشان داد.

سردار جوانی با بیان اینکه هر کشور دشمنی با این تصور که با این اقدامات می‌تواند اهداف خود را پیش ببرد نتیجه‌ای جز شکست نصیبش نخواهد شد، خاطر نشان کرد: کشور‌هایی که از این گروهک‌ها در منطقه حمایت می‌کنند قطعا پشیمان خواهند شد و جمهوری اسلامی ایران انتقام سختی را از تروریست‌ها خواهد گرفت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت