سردار سنایی راد: حمله به نفتکش‌های ژاپن مشکوک است

کد خبر: 943757

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا درباره حمله اخیر به نفتکش‌ها در منطقه گفت: حمله به نفتکش‌های ژاپن مشکوک است.

باشگاه خبرنگاران: سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا درباره دیدار نخست وزیر ژاپن و مقام معظم رهبری، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب ضمن پذیرش آبه شینزو نخست وزیر ژاپن به صراحت اعلام کردند که من پیامی برای آمریکایی‌ها ندارم.

وی با بیان اینکه بازتاب این دیدار در فضای رسانه‌های داخلی و خارجی به خوبی مشاهده شد، ادامه داد: بازتاب این دیدار راهبرد دشمن را برای مذاکره ذیل راهبرد فشار و تهدید خنثی می‌کند.

سردار سنایی راد با بیان اینکه تهدید نظامی بی فایده است، یادآور شد: مقاومت ایران اسلامی دشمن را واردار به التماس برای مذاکره و تلاش برای پیدا کردن واسطه و میانجی کرده است.

وی با بیان اینکه حمله به نفتکش‌های ژاپن مشکوک است، خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها قبل از این حادثه مشکوک با تحریم پتروشیمی، به دنبال بهم زدن این دیدار و نتایج آن بودند.

سردار سنایی راد با بیان اینکه تحریم‌های پتروشیمی با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران مغایرت دارد، افزود: ابعاد این حادثه مشکوک باید به سرعت روشن شود و این دیدار در مبادلات تجاری، اقتصادی و سیاسی دوطرف تاثیر زیادی خواهد داشت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت