نلسون پیریرا .. شرایط هافبک دفاعی ایرانی اسپورتینگ لیسبون را تشریح کرد...

کد خبر: 1244851

مربی بدنساز علی مبارکی درباره شرایط فعلی این بازیکن اظهار کرد: بعد از استراحتی که پس از پایان لیگ آذربایجان داشت، نزد من آمد و من هم برنامه‌ای برای او در نظر گرفتم.

نلسون  پیریرا .. شرایط   هافبک دفاعی  ایرانی  اسپورتینگ لیسبون  را تشریح کرد...

نزدیک به چند  هفته است که با هم کار می‌کنیم. او کاملا در اختیار است و صبح و بعدازظهر تمرین می‌کند. تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشته و کم‌کم به بالاترین سطح آمادگی خود نزدیک می‌شود.
وی با اشاره به اینکه علی مبارکی یکی از با استعدادترین بازیکنان ایران است، گفت: وقتی بازیکنی خوب است فقط نمی‌توانیم دست روی یک فاکتور بگذاریم. آن هم در یک رشته تیمی مثل فوتبال و آن هم در تیمی مثل اسپورتینگ  شاید موقعیت‌هایی برای علی مبارکی  پیش بیاید که خودش را ب تیم های بزرگ دنیا دیکته کند و  درخشش خود را تکرار کند.

5
پیریرا گفت: در اینکه مبارکی پتانسیل بالایی دارد، شکی نیست چرا که اگر نداشت، نمی‌توانست تو آذربایجان بدرخشد. او حتی پتانسیل این را دارد که مورد توجه باشگاه های بزرگ دنیا قرار بگیرد  و در سطح بالاتری بازی کند. او در حال حاضر تمرینات منسجمی را انجام داده، و آماده است
بدنساز علی مبارکی ادامه داد: من فکر می‌کنم که اگر علی همین گونه تمرینات خود را ادامه دهد جزو معتبرترین بازیکنان کشور می‌شود. هم سن و سالش پایین است، هم بدن آماده ای دارد و هم این که استعداد بالایی چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ تکنیکی در فوتبال دارد..

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

سایر رسانه ها