ایده خرید تیشرت برای آقایان

کد خبر: 1192926

 

تیشرت از جمله لباس های محبوب و پرکاربرد برای آقایان است. به دلیل راحتی هم در بیرون از منزل و هم در خارج از منزل قابل استفاده است، و تقریبا در همه فصول شما انواع تیشرت مردانه را در مجموعه لباس های آقایان می بینید. به دلیل فعالیت بدنی زیادی که اکثر آقایان در طول روز دارند لباس های خود را مکررا تعویض می کنند و معمولا از هر لباس چند عدد در رنگ های مختلف دارند، تیشرت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

عکسچاپ با عرضه انواع تیشرت سفید، مشکی و طوسی در سایز های مختلف، خرید تیشرت مردانه را برای آقایان عزیز آسان کرده است. فروشگاه ما در زیر ۶ ایده خرید تیشرت مردانه را به شما ارائه می دهد :

۱) خرید تیشرت برای آقایان برند باز

برخی از آقایان به لوگو ماشین های خاص، موبایل ها و … علاقه مند هستند. مثلا بعضی ها عاشق فراری در ماشین یا اپل در محصولات الکترونیکی هستند. دسترسی به واقعیت این کالاها شاید دشوار باشد اما آرزو بر هیچ کس عیب نیست و می توان تیشرت با لوگو برند محبوبشان را به آن ها هدیه داد.

۲)خرید تیشرت برای آقایان با کاراکتر مردانه خاص

همواره در تاریخ آقایان برای تعریف شخصیتشان در اجتماع از المان های مشخصی استفاده می کنند. مثلا استفاده از عینک آفتابی، کلاه های خاص، گذاشتن انواع ریش و سبیل و… که هرکدام نشان دهنده قسمتی از شخصیتشان است. پس تیشرتی که تعیین کننده شخصیت یک آقا باشد هم احتمالا برایش جذاب است و شما می توانید با خرید آن هدیه ای خاص و کاربردی به او بدهید.

۳) ارسال پیام به آقایان با تیشرت

بعضی وقت ها یک پیام گفتاری ارزش خودش را از دست می دهد، یا گوینده خسته می شود و یا برای شنونده آن پیام دیگر اثربخشی ندارد. در این مواقع می توان با یک کار خارق العاده مخاطب را تحت تاثیر قرارداد و پیام مورد نظر را به او رساند. مثل اینکه با خرید تیشرت سفید آستین کوتاه یا بلند که حاوی متن "دیگه وقتشه سیگار کشیدن رو ترک کنی" پیام خود را برسانیم.

۴) خرید تیشرت مردانه فوتبالی

فوتبال به طرز عجیبی با مرد بودن گره خورده است. حتی آقایان به صورت ناخودآگاه بدون آنکه عمیقا بدانند چرا، چنان طرفدار یک تیم و بازیکن می شوند که حتی سایز کفش آن بازیکن را هم حفظ می شوند و خاطرات کودکی آن بازیکن را از خودش هم بهتر به یاد دارند. این آقایان را می توان با تیشرت های فوتبالی با لوگوی تیم محبوب یا عکس بازیکن محبوب خوشحال کرد.

۵) خرید تیشرت مردانه مخصوص آقایان فیلم و سریال باز

از زمان آمدن لپتاپ و گوشی فیلم و سریال تبدیل به بخش جدا ناپذیری از زندگی روزمره شده است. افراد معمولا با نقش های فیلم همزاد پنداری می کنند، مثلا اگر از آقایان بپرسید محبوب ترین کاراکتر شما در چند سریال اخیر چه کسی است، احتمالا تعداد زیادی از آن ها به هایزنبرگ اشاره می کنند. برای آقایان فیلم و سریال باز خریدن تیشرت با عکس کاراکتر محبوب گزینه مناسبی است.

۶) خرید تیشرت های رمانتیک مردانه

همانطور که ابراز عشق در آقایان و خانم ها متفاوت است، تعریف طرح های عاشقانه نیز بین طرح های زنانه و مردانه متفاوت است. تیشرت های عاشقانه مردانه عمدتا نمادی از عشق دارند، اما در عین حال این نماد کاملا آشکار نیست. مثلا بجای یک قلب قرمز نماد پالس ضربان قلب بیشتر مورد پسند آقایان است. یکی از ایده های خوب برای خرید تیشرت های عاشقانه مردانه، تیشرت هایی با متون عاشقانه و یا یک شعر به زبان فارسی یا انگلیسی است.

شما می توانید در بخش  خرید تیشرت از فروشگاه سایت عکسچاپ تمامی ایده های فوق را به اجرا برسانید.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها