آمار جریمه ماسک نزدن در خودرو‌های عمومی در تهران

کد خبر: 1028523

تزالی گفت: ۳۱۰ مورد جریمه برای کسانی که در خودرو‌های عمومی از ماسک استفاده نکردند، انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران اظهار کرد: طی جلسه‌ای که با حضور مسئولان سپاه و نیروی انتظامی داشتیم, تصمیم گرفته شد نظارتی بیشتر در سطح تهران شکل بگیرد.

او افزود: در این جلسه ایجاد وحدت رویه و ایجاد کارگروه مشترک تلفیقی در ابعاد نظارتی برای نظارت بر کلیه مکان‌های عمومی پرخطر مورد تایید قرار گرفت.

زالی ادامه داد: تا کنون ۲۴۲ هزار تذکر لسانی در سطح شهر توسط نیروی انتظامی به افرادی که ماسک نداشتند، داده شد همچنین ۲۳ هزار ماسک به صورت رایگان بین مردم فاقد ماسک توزیع شده است.

او بیان کرد: تعداد ۵۶۰ هزار ماسک توسط نیروی محترم انتظامی در تهران به افرادی که ماست نداشتند، تحویل داده شد علاوه بر آن بالغ بر ۱۷ هزار و ۴۲۰ بازدید از صنوف در تهران انجام شده که ۹۱۶۰ مورد تذکر گرفتند.

رئیس ستاد مقابله با کرونا ادامه داد: ۳۱۰ مورد جریمه برای کسانی که در خودرو‌های عمومی از ماسک استفاده نکردند، انجام شده است.

او درباره محدودیت سفرها گفت: در ساعت های آینده وزارت بهداشت با هماهنگی وزارت کشور محدودیت های بین شهری و استانی را اعلام می‌کنند.

زالی درباره آمارهای استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: با مراجعه ۸۴۰ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی تهران به ۶ هزار و ۵۰ بیمار رسید. همچنین با بستری ۱۷۲ بیمار با حال وخیم هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ بیمار در بخش ویژه بستری هستند.

او بیان کرد: تعداد افرادی که در حوزه درمان به مراکز درمانی مراجعه کردند ۵ هزار و ۲۰۰ مورد بوده که سرپایی درمان شده اند. تقریباً آمارنسبت به روز پنجشنبه، یک و نیم درصد کاهش پیدا کرده است.

تشکیل ۴ کمیته عملیاتی در ستاد مدیریت بیماری کرونا

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: ۴ کمیته عملیاتی در ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در استان تهران با محوریت نیروی انتظامی تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زالی گفت: ایجاد وحدت رویه و کارگروه مشترک ترکیبی برای بازرسی و نظارت بر کلیه مکان‌های عمومی و پرخطر مورد تأیید و تاکید نیروهای نظامی، انتظامی و بهداشتی و درمانی قرار گرفت.

وی افزود: ۴ کمیته عملیاتی در ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در استان تهران با محوریت نیروی انتظامی تشکیل می‌شود.

زالی تاکید کرد: این کمیته ها شامل ترددهای بین شهری، کمیته ترددها ی درون شهری، کمیته عملیات روانی و اقناع مخاطبین و کمیته عملیاتی می شود.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا افزود: با مراجعه ۸۴۰ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی تهران به ۶ هزار و ۵۰ بیمار رسید.

زالی گفت: همچنین با بستری ۱۷۲ بیمار با حال وخیم هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ بیمار در بخش ویژه بستری هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت