دومین آسیب‌دیده آتش‌سوزی کانکس جان باخت

کد خبر: 1047898

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز از جان باختن یکی دیگر از آسیب‌دیدگان حادثه آتش‌سوزی کانکس در سردشت دزفول خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی اهواز، پیمان نجاتی اظهار داشت: امین الیاسی یکی دیگر از اهالی منطقه کنگرستان که در حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی سردشت دزفول دچار سوختگی شده بود بر اثر جراحات وارده در بیمارستان طالقانی اهواز جان باخت.

حمایت آموزش و پرورش از معلمان مصدوم حادثه مدرسه کانکسی سردشت دزفول

‌عبدالرسول عمادی‌ مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش نیز با حضور در بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز ضمن عیادت از مصدومان این حادثه در جریان درمان آن‌ها قرار گرفت.

وی گفت: امروز به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش از آسیب دیدگان حادثه سردشت دزفول عیادت و آموزش و پرورش در بحث تامین هزینه‌های درمانی و بیمه‌ای از معلمان آسیب دیده در این حادثه حمایت می‌کند.

مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش افزود: از سه معلمی که در این حادثه دچار آسیب شدند یک معلم با نظر و خواسته خانواده‌اش برای درمان به استان اصفهان منتقل شده است هر چند نظر پزشک معالج این بود که وی را منتقل نکنند، اما با این وجود از آموزش و پرورش اصفهان نیز خواسته شده که از این معلم حمایت‌های لازم را بعمل آورند.

عمادی ادامه داد: 2 معلم دیگر که دچار آسیب شده اند رو به بهبود هستند، ولی یکی از اهالی آن منطقه نیز با وجود تلاش کادر درمان جان خود را از دست داد.

وی گفت: آموزش و پرورش خوزستان در رسیدگی فوری و به موقع آسیب دیدگان این حادثه به خوبی عمل کرده است و اطلاعات این رسیدگی‌ها را به موقع به وزارتخانه اطلاع می‌دهند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت