توضیحات وزیر بهداشت درباره شوخی اش با یک نانوا

کد خبر: 875342

سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به حواشی اخیر درباره اظهارتش گفت: حاشیه برای همه درست می‌شود؛‌ای کاش کسانی که حاشیه ایجاد می‌کنند، به مناطق محروم می‌آمدند.

خبرگزاری مهر: سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به حواشی اخیر درباره اظهارتش گفت: حاشیه برای همه درست می‌شود؛‌ای کاش کسانی که حاشیه ایجاد می‌کنند، به مناطق محروم می‌آمدند.

وی افزود: فردی مشکل شخصی داشت و من هم او را راهنمایی پزشکی کردم و به جای واژه «ماساژ» که انگلیسی است، از معادل فارسی آن استفاده کردم و این کاری است که فرزندان و محارم آدم هم انجام می‌دهند. به نظر من موضوعات دیگری پشت این قضایا است و مردم هم آن‌ها را بهتر می‌فهمند.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به جایزه سازمان ملل به ایران برای پیشگیری از بیماری‌ها گفت: در ۱۰ روز گذشته، دو اتفاق مهم افتاد که یکی تشکر سازمان بهداشت جهانی از ایران برای ریشه کن کردن «تراخم» بود.

وی اظهار داشت: یک میلیارد از جمعیت دنیا به این بیماری مبتلا هستند و در اثر تلاش‌های ایران در خصوص خدمات بهداشتی، این افتخار را داشتیم که جزء کشور‌هایی باشیم که تراخم در آن وجود نداشته باشد.

وزیر بهداشت ادامه داد: جایزه مهم دیگری که آقای ظریف در سازمان ملل دریافت خواهند کرد، برای اقدامات ایران در خصوص پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت