آمار جهانی کرونا/ ابتلای بیش از ۳میلیون و ۵۵۶۰۰۰ نفر در جهان

کد خبر: 991867

طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۳میلیون و ۵۶۶هزار و ۸۰۴ نفر در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

آمار جهانی کرونا/ ابتلای بیش از ۳میلیون و ۵۵۶۰۰۰ نفر در جهان

خبرگزاری تسنیم: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۳ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۸۰۴ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۲۴۸ هزار و ۳۰۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون یک‌میلیون و ۱۵۶ هزار و ۹۸۲ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۲۶ هزار و ۷۲۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و ۱۸۸ هزار و ۳۸۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۶۸ هزار و ۶۰۰ آمریکایی مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور اسپانیا که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد، با افزایش یک‌هزار و ۵۳۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۴۷ هزار و ۱۲۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۲۵ هزار و ۲۶۴ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور ایتالیا به‌عنوان سومین کشور جهان، با افزایش یک‌هزار و ۳۸۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۱۰ هزار و ۷۱۷ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۲۸ هزار و ۸۸۴ ایتالیایی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های انگلیس، فرانسه، آلمان و روسیه نیز به‌ترتیب با ۱۸۶ هزار و ۵۹۹، ۱۶۸ هزار و ۶۹۳، ۱۶۵ هزار و ۶۶۴ و ۱۳۴ هزار و ۶۸۷ مبتلا در رده‌های چهارم تا هفتم جهان قرار گرفته‌اند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، اسپانیا و آلمان به ترتیب با ۱۷۸ هزار و ۵۹۴، ۱۴۸ هزار و ۵۵۸ و ۱۳۲ هزار و ۷۰۰ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

آمار جهانی کرونا/ ابتلای بیش از ۳میلیون و ۵۵۶۰۰۰ نفر در جهان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها