دستگیری یک سرکرده خطرناک داعشی در کرکوک

کد خبر: 1007651

منابع امنیتی از اعلام نتایج عملیات گسترده حشد شعبی در شمال شرقی استان دیاله، دستگیری یک سرکرده خطرناک داعشی در کرکوک و شهادت یک رزمنده حشد شعبی در غرب بغداد خبر دادند.

دستگیری یک سرکرده خطرناک داعشی در کرکوک

خبرگزاری تسنیم: نیروهای حشد شعبی توانستند یکی از سرکردگان مطرح گروه تروریستی داعش را در استان کرکوک به دام بیندازند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری المعلومه، واحد اطلاع رسانی حشد شعبی در بیانیه ای از دستگیری یک سرکرده مطرح عناصر باقی مانده گروه تروریستی در استان کرکوک خبر داد.

در این بیانیه آمده است یک یگان از رزمندگان شجاع واحد اطلاعات حشد شعبی، فرماندهی محور شمال با هماهنگی اداره اطلاعات شهر الطوز و اطلاعات تیپ 61 توانستند یک تروریست مطرح داعشی را در محله الحریه استان کرکوک دستگیر کنند.

این بیانیه آورده است این تروریست داعشی از اهالی «سلیمان بیک»(روستای الماوی) و یکی از مهمترین سرکردگان داعش و هسته های خفته این گروه تروریستی به شمار می رود.

این بیانیه از اتخاذ اقدامات قانونی درباره این سرکرده داعشی خبر داد.

نتایج عملیات نظامی حشد شعبی در حوزه حمرین

حشد شعبی نتایج عملیات نظامی در حوزه حمرین در شمال شرقی استان دیالی را اعلام و از آرایش مجدد نیروهایش در سه منطقه عملیاتی خبر داد.

«صادق الحسینی» سخنگوی اطلاع رسانی محور دیالی حشد شعبی در گفتگو با پایگاه خبری المعلومه اظهار داشت حشد شعبی طی عملیات نظامی حمرین که در چهار منطقه و به طور همزمان در اطراف ناحیه السعدیه در شمال شرقی بقوبه انجام شد، توانست سه مخفیگاه گروه تروریستی داعش را منهدم کند، همچنین تعدادی بمب هم کشف و خنثی شد و مناطق مورد هدف در این عملیات نظامی هم از هرگونه مواد منفجره و بمب پاکسازی شد.

الحسینی افزود این عملیات با آرایش مجدد نیروها در سه منطقه از جمله دریاچه حمرین همراه شد که در راستای تلاش برای تقویت اقدامات و دور کردن خطرات تروریسم از روستاها و مناطق آزاد شده قرار دارد.

وی تاکید کرد این عملیات اساسا برای تحقق اهداف مشخصی پایه ریزی و انجام شد که از سوی سازمان اطلاعات حشد شعبی صورت گرفت که اهمیت فوق العاده جنگ با داعش را نشان می دهد و نتایج مهمی را طی ماههای اخیر از طریق نفوذ به شبکه های خطرناک تروریستی و هلاکت و یا دستگیری سرکردگان آن و افشای مخفیگاه ها و مراکز سری آنها محقق کرده است.

تیپ 110 حشد شعبی طی ساعات گذشته عملیات نظامی گسترده ای را در چهار منطقه اطراف ناحیه السعدیه در شمال شرقی استان دیالی برای پیگرد هسته های گروه تروریستی داعش انجام داده بود.

شهادت یک رزمنده حشد شعبی در ابوغریب

خبر دیگر اینکه حشد شعبی شهادت یکی از رزمندگانش را در شهر ابوغریب تایید کرد.

بر اساس بیانیه حشد شعبی، «انس الجبوری» از رزمندگان تیپ 27 حشد شعبی بر اثر انفجار بمب(کارگذاشته شده از سوی تروریستها) در شهر ابوغریب در غرب بغداد به شهادت رسید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها