جدیدترین آمار ابتلا به کرونا در امارات،کویت و عربستان

کد خبر: 1011010

مقامات بهداشتی امارات و کویت به جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا در این دو کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس پرداختند.

خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، مقامات بهداشتی امارات در گزارش روزانه خود درباره کرونا به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اشاره کردند.

بر اساس این گزارش؛ با ابتلا ۲۳۹ نفر دیگر به کرونا طی ساعات گذشته در امارات، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۶۰ هزار و ۹۹۹ نفر رسید.

مقامات بهداشتی امارات اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته، فوتی ناشی از کرونا در این کشور ثبت نشده است تا شمار فوتی ها در عدد ۳۵۱ نفر باقی بماند.

از سوی دیگر با بهبودی ۳۶۰ نفر دیگر از چنگال کرونا، شمار بهبودیافتگان از این ویروس کشنده در امارات به ۵۴ هزار و ۶۱۵ نفر رسید.

از سوی دیگر وزارت بهداشت کویت از ۴۶۳ مورد جدید ابتلا کرونا در این کشور خبر داد تا شمار مبتلایان به ۶۷ هزار و ۹۱۱ نفر برسد.

همچنین طی ساعات گذشته ۴ نفر دیگر در کویت بر اثر کرونا فوت کردند تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در این کشور به ۴۵۷ نفر برسد.

وزارت بهداشت کویت اعلام کرد که با بهبودی ۶۸۸ نفر دیگر از چنگال کرونا، شمار بهبود یافتگان در این کشور به ۵۹ هزار و ۲۱۳ نفر رسید.

شمار کرونایی‌ها در عربستان به ۲۷۸ هزار و ۸۳۵ نفر رسید

وزارت بهداشت عربستان به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه سعودی عکاظ، وزارت بهداشت عربستان به موارد جدید ابتلا به کرونا در این کشور اشاره کرد.

وزارت بهداشت عربستان اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۵۷ نفر دیگر در عربستان به کرونا مبتلا شده اند که با احتساب موارد جدید، شمار مبتلایان به کرونا در کشور به ۲۷۸ هزار و ۸۳۵ نفر افزایش پیدا کرد.

همچنین وزارت بهداشت سعودی از بهبودی ۲ هزار و ۵۳۳ نفر دیگر از چنگال کرونا هم خبر داد.

طبق اعلام وزارت بهداشت عربستان، همچنین ۳۰ کرونایی دیگر طی ساعات گذشته در عربستان فوت کرده اند تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در این کشور به ۲ هزار ۹۱۷ نفر برسد.

وزارت بهداشت سعودی به وخامت حال ۲ هزار و ۱۱ کرونایی در این کشور هم اشاره کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت