افشاگری ناخواسته علیه ائتلاف سعودی در شبکه العربیه

کد خبر: 1026884

یک عنصر وابسته به دولت منصور هادی در گفت‌و‌گو با شبکه العربیه، بمباران ائتلاف سعودی را عامل مجروح شدن خود اعلام کرد.

افشاگری ناخواسته علیه ائتلاف سعودی در شبکه العربیه

خبرگزاری فارس: کاربران شبکه‌های اجتماعی بخشی از مصاحبه شبکه العربیه با یکی از اسرای آزاد شده دولت منصور هادی را دست به دست می‌کنند که یک افشاگری علیه ائتلاف سعودی محسوب می‌شود.

بزرگترین عملیات تبادل اسرای یمنی از روز گذشته (پنجشنبه) آغاز شده و قرار است امروز نیز مرحله دوم آن اجرا شود. (+) روز گذشته در فرودگاه «سیئون» در حالیکه که اسرای دولت هادی از هواپیما پیاده می‌شدند، خبرنگار شبکه العربیه حال یکی از آن‌ها را پرسید و او نیز جواب داد که از ترکش‌هایی که در کمر و سرش باقی مانده رنج می‌برد.

خبرنگار العربیه سپس پرسید که این ترکش‌ها در کدام منطقه به او اصابت کرده که او نیز جواب داد که بر اثر بمباران جنگنده‌های ائتلاف سعودی زمانی که در زندان به سر می‌بردند، زخمی شده است.

سخنان این عنصر وابسته به دولت هادی، بهانه‌ای شده است که تا کاربران یمنی به بمباران عناصر دولت منصور هادی از سوی جنگنده‌های ائتلاف سعودی و اماراتی در دفعات مختلف اشاره کنند.

سازمان حقوق بشری «سام» در شهریور ماه در گزارشی اعلام کرد که در پنج سال گذشته، جنگند‌ه‌های ائتلاف سعودی ۶۳ بار مواضع نیروهای دولت مستعفی منصور هادی را هدف قرار داده‌اند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها