درگیری نیروهای امنیتی عراقی با داعشی‌ها

کد خبر: 1035817

منابع خبری از اصابت یک راکت به پالایشگاهی کوچک در استان صلاح الدین عراق خبر دادند.

درگیری نیروهای امنیتی عراقی با داعشی‌ها

خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری رویترز به نقل از مسئولان عراقی از اصابت یک راکت به پالایشگاهی کوچک در استان صلاح الدین خبر داد.

اصابت این راکت سبب بروز آتش سوزی در این پالایشگاه شده است که نیروهای ذیربط آن را مهار کردند.

رسانه های عراق گزارش دادند این حمله راکتی از سوی تروریستهای داعشی به پالایشگاه الصینیه در بیجی در شمال صلاح الدین صورت گرفته است.

شبکه المیادین هم از زخمی شدن پنج نیروی امنیتی در درگیری با تروریستهای فراری و تحت پیگرد داعشی در منطقه مطیبیجه در شرق استان صلاح الدین خبر داد.

عراق|ائتلاف مالکی خطاب به دولت الکاظمی : سفیر امارات را اخراج کنید ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی از دولت موقت عراق خواست در واکنش به اقدام امارات در تعلیق صدور روادید برای عراقی‌ها، روابط دیپلماتیک را قطع و سفیر این کشور را اخراج کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، منصور البعیجی از نمایندگان این ائتلاف در پارلمان عراق با ابراز تعجب از تصمیم اخیر امارات در تعلیق صدور روادید برای عراقی ها تاکید کرد این اقدام، حاکمیت عراق را هدف قرار داده است.

وی افزود هیچ دلیلی که امارات را به گرفتن این تصمیم سوق دهد، وجود ندارد، تصمیمی که به حاکمیت عراق خدشه وارد می کند.

البعیجی تاکید کرد دولت عراق نباید در برابر این تصمیم دست بسته بماند و باید به مقابله مثل پرداخته و ضمن تعلیق صدور روادید برای شهروندان امارات در اسرع روابط دیپلماتیک خود را هم قطع کند.

مجروح شدن ۵ پلیس عراقی در جریان درگیری با تروریست های داعش رسانه های عراقی از زخمی شدن چند نیروی پلیس عراقی درپی وقوع درگیری مسلحانه با تروریست ها خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه های عراقی از زخمی شدن 5 نیروی پلیس عراقی درپی وقوع درگیری مسلحانه با تروریست های تکفیری خبر دادند.

طبق گزارش های منتشر شده،این درگیری میان نیروهای پلیس منطقه «مطبیجه» و تروریست های تکفیری داعش در شرق استان صلاح الدین رخ داده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها