حمله به ایران راه فرار نتانیاهو از انتقادها

کد خبر: 1045468

یک رسانه صهیونیست اعلام کرد با وجود آنکه بیش از یک ماه است که کار واکسیناسیون عمومی آغاز شده است، اما هیچ تغییری در شرایط شیوع ویروس کرونا به وجود نیامده است .

خبرگزاری تسنیم: شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی در این باره ضمن تاکید بر بی تاثیر بودن واکسیناسیون اعلام کرد: روز به روز بر شمار بیمارانی که با شرایط وخیم به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند افزوده می شود و احتمالا تا پایان ماه جاری این شیوع به نقطه اوج خود خواهد رسید.

در این گزارش آمده است : پیش بینی ها اصلا امیدوار کننده نیست، با وجود ادامه برنامه گسترده واکسیناسیون در اسرائیل(مناطق اشغالی) میانگین ابتلا به ویروس کرونا مژده شرایط خوب را به ما نمی دهد، این در حالی است که بر اساس تحقیق انجام شده توسط محققان دانشگاه عبری، طی چند روز گذشته شاهد افزایش زیاد بستری ها در بیمارستان ها بودیم.

این شبکه عبری زبان با استناد به گزارش دانشگاه عبری تاکید کرد افزایش مستمر میانگین بستری ها در بیمارستانها نشان می دهد که واکسیناسیون هیچ تاثیر مستقیمی بر شیوع بیماری کرونا نداشته است به ویژه که برنامه واکسیناسیون در حال حاضر اقشار خاصی را هدف قرار داده و افراد آسیب پذیر و ضعیف جامعه از آن بی بهره هستند.

در همین راستا روزنامه یدیعوت احارانوت در پایگاه اطلاع رسانی خود نوشت نتانیاهو در نشستی برای فراز از پاسخ دادن به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، مسئله ایران را پیش کشید و در مورد آن سخن گفت.

به نوشته این روزنامه عبری زبان، بنیامین نتانیاهو فعالیت انتخاباتی خود را دو ماه و اندی قبل از برگزاری آن آغاز کرده است، وی به شکل مجازی میهمان نشست یک تشکل بود و با وجود آن که اعضای این تشکل از مشکلات اقتصادی خود به دلیل شیوع ویروس کرونا سخن گفتند، نتانیاهو در پاسخ به دغدغه های آنها به شاخص های ایران و اسرائیل در جهان پرداخت.

به نوشته این پایگاه اطلاع رسانی با وجود آن که حاضران از مشکلات خود و تعطیلی چند ماهه کسب و کارشان و زیان های اقتصادی خود به دلیل شیوع ویروس کرونا سخن می گفتند وی فقط به مسئله ایران پرداخت و برای ما از اقدامات خود علیه تهران سخن گفت.‎

یکی از ترتیب دهندگان این نشست به این پایگاه صهیونیستی گفت : ما می خواستیم از وی درباره اقداماتی که قرار است برای ما انجام دهد سئوال کنیم اما او فقط در مورد اقداماتش طی چند سال اخیر علیه ایران حرف زد ، همین امر باعث شد تا همه احساس کنیم فریب خورده ایم.‎

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت