اذعان تحلیلگر صهیونیست به ترس تل‌آویو از موشک‌های حزب الله

کد خبر: 1046276

یک تحلیلگر صهیونیست گفت، برآوردها حاکی از آن است که تل‌آویو از بیم به راه افتادن جنگ گسترده، به مقابله با پروژه موشک‌های نقطه‌زن حزب‌الله نمی‌پردازد.

خبرگزاری فارس: «یونی بن مناحم» تحلیلگر صهیونیست در امور عربی گفت، برآورد منابع سیاسی صهیونیستی آن است که این رژیم به پروژه موشک‌های نقطه‌زن حزب‌الله حمله نمی‌کند زیرا می‌ترسد این موضوع منجر به رویارویی نظامی گسترده شود.

بر اساس گزارش گروه اطلاع‌رسانی «الاعلام الحربی» شاخه فلسطین، وی افزود، موشک‌های نقطه‌زن حزب‌الله اهداف و تأسیسات راهبردی در فلسطین اشغالی مانند ساختمان وزارت جنگ در «الکریاه» در تل‌آویو، تأسیسات اتمی دیمونا، فرودگاه بن‌گوریون و امثال آن را تهدید می‌کند.

بن‌مناحم در ادامه مدعی شد «اگر ۱۱۰۰ موشک بالستیک نقطه‌زن ایران را هم اضافه کنیم» تمام تأسیسات راهبردی در فلسطین اشغالی در تیررس این موشک‌ها خواهند بود.

وی افزود، حماس و جهاد اسلامی سکوت رژیم اسرائیل را دنبال می‌کنند بازدارندگی در مقابل حزب‌الله در حال از بین رفتن است، منابع امنیتی عالیرتبه صهیونیستی می‌گویند مسأله رسیدن موشک‌های نقطه‌زن به غزه قطعی است و تنها مسأله زمان مطرح است.

امروز یک ژنرال بازنشسته رژیم صهیونیستی نیز ضمن اذعان به ناکارآمدی جنگنده‌های این رژیم در مقابله با موشک‌های زمین به زمین در رویارویی آینده، تصریح کرد، این موضوع در جنگ احتمالی آینده یک فاجعه را برای این رژیم رقم خواهد زد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت