انتقاد شدید لیبرمن از «نتانیاهو» برای مرگ هزاران کرونایی

کد خبر: 1047021

وزیر خارجه پیشین رژیم صهیونیستی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم را مسئول مرگ هزاران ساکن سرزمین‌های اشغالی به دلیل ابتلا به کرونا قلمداد کرد.

خبرگزاری فارس: «آویگدور لیبرمن» رئیس یکی از احزاب رژیم صهیونیستی با انتقاد شدید از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم گفت، نتانیاهو مسئول مرگ چهار هزار شهروند ساکن سرزمین‌های اشغالی به دلیل ابتلا به کروناست.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» آویگدور لیبرمن نخست وزیر پیشین رژیم اسرائیل و رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» با انتقاد از نخست وزیر رژیم اسرائیل گفت نتانیاهو به دلیل ضعف مدیریتی باید التماس کند تا مقررات رعایت نکات بهداشتی ویژه کرونا رعایت شود.

این درحالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی به تازگی از ثبت رکورد جدید ابتلا به کرونا در بین نظامیان این رژیم خبر دادند. ۱۵۰۶ نفر از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌ که از زمان آغاز شیوع این بیماری در سرزمین‌های اشغالی بالاترین رقم ابتلاست. ارتش این رژیم اعلام کرده که همه نظامیان مبتلا به کرونا عوارض خفیفی دارند و نزدیک به ۱۲ هزار و ۳۳۹ نفر نیز در قرنطینه قرار گرفته‌اند. تاکنون ۵۱۳۷۱۵ نظامی صهیونیست به کرونا مبتلا شده‌اند که از بین‌ آن‌ها ۳۷۷۲ نفر فوت کرده‌اند.

به نوشته جروزالم پست، آویگدور لیبرمن در ادامه سخنان خود در زمینه انتخابات آتی نیز گفت که از نظر او انتخابات بعدی باید حول محور جایگزینی نخست وزیر با عمر کاری بلند مدت باشد و برای این کار سیاستمداران مختلف باید توجهی به فشارهای مختلف از جهات دیگر نداشته باشند. آویگدور لیبرمن خود با اتهام‌های از لحاظ فساد مالی و پولشویی مواجه است

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت