رایزنی برجامی اولین مقام اسرائیلی با «بایدن»

کد خبر: 1047202

قرار است رئیس موساد به عنوان اولین شخصیت رسمی اسرائیلی با جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا ملاقات و با وی در رابطه با برنامه هسته ای ایران گفتگو کند.

خبرگزاری تسنیم: شبکه 20 تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد ، یوسی کوهین رئیس موساد و از نزدیک ترین شخصیت ها به بنیامین نتانیاهو قرار است طی چند روز آینده به آمریکا سفر و به عنوان اولین مسئول اسرائیلی با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا دیدار کند.قرار است در این سفر او با رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) هم دیداری داشته باشد.

به گزارش این شبکه عبری زبان ، یوسی کوهین، متن درخواست های اصلاحی اسرائیل برای تغییر در توافق هسته ای امضا شده در سال 2015 با ایران را با خود به آمریکا خواهد می برد.

این رسانه افزود وی در دیدار خود با بایدن قرار است به تشریح نظرات اسرائیل درباره توافق هسته ای احتمالی با ایران بپردازد، این خواسته در صورتی است که اصولا دولت جو بایدن قصدی برای بازگشت به توافق هسته ای داشته باشد .

به گزارش این رسانه رژیم صهیونیستی، توقف کامل غنی سازی اورانیوم و توقف حمایت ایران از مقاومت از جمله خواسته های رژیم اشغالگر در دیدار کوهین با بایدن خواهد بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت