افشاگری لیبرمن از مخفی‌کاری صهیونیست‌ها درباره آمار کرونا

کد خبر: 1047571

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی با پرده برداشتن از مخفی‌کاری وزارت بهداشت این رژیم درباره آمار ابتلا به کرونا، گفت صد‌ها صهیونیست بعد از دریافت دوز دوم واکسن به این ویروس مبتلا شده‌اند.

خبرگزاری فارس: بعد از هشدار ارتش رژیم صهیونیستی درباره احتمال ظهور کرونای اسرائیلی در پی واکسیناسیون بی‌رویه و گسترده در فلسطین اشغالی، اکنون یک سیاستمدار این رژیم نیز از مخفی‌کاری وزارت بهداشت پرده برداشت.

«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه گفت وزارت بهداشت این رژیم، این واقعیت که نرخ ابتلا به ویروس «کووید۱۹» در فلسطین اشغالی بعد از تزریق دوز دوم واکسن، افزایش قابل توجهی داشته است.

به نوشته وبگاه «عاروتص شوع» لیبرمن در مصاحبه با شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: «از صحبت‌هایم با یک منبع بسیار موثق در وزارت بهداشت دریافتم که اطلاعات بسیار مهمی از افکار عمومی پنهان نگاه داشته شده است».

وی توضیح داد: «صد‌ها نفر که بیشتر آن‌ها بزرگسال هستند، بعد از دریافت دوز دوم واکسن کرونا، [به این بیماری]مبتلا شدند. این موضوع برای یک یا ده نفر نیست، بلکه صد‌ها نفر است. وزارت بهداشت در حال تحقیق درباره آن است، ولی تصمیم گرفته که آن را مخفی کند».

رژیم تل‌آویو تبلیغات زیادی روی واکسن‌های وارداتی کرونا از آمریکا به راه انداخته و حتی خود را رکورددار سرانه تزریق واکسن کرونا ادعا کرده است. به نوشته رسانه‌های صهیونیستی، تا کنون بیش از ۲.۶ میلیون صهیونیست اولین دوز واکسن کرونا را دریا فت کرده و نزدیک به ۱.۲ میلیون صهیونیست نیز دوز دوم آن را تزریق نموده‌اند.

این در حالی است رکن اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه در گزارشی که به مرکز اطلاع‌رسانی ویروس کرونا در وزارت بهداشت این رژیم ارائه کرد، هشدار داد به دلیل واکسیناسیون فشرده و گسترده ممکن است نوع کرونای اسرائیلی نیز ظهور پیدا کند. (جزئیات بیشتر)

بر اساس آمار‌های وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، تاکنون ۶۰۶،۳۶۵ نفر در فلسطین اشغالی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۴،۴۹۸ نفر نیز جان خود را بر اثر آن از دست داده‌اند.

پیش از این نیز، فلج‌شدن صورت ۱۳ صهیونیست بعد از دریافت اولین دوز واکسن آمریکایی کووید۱۹، خبرساز شده بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت