صلح با امارات کار دست رژیم صهیونیستی داد!

کد خبر: 1047839

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی نسبت به سفر به امارات به دلیل شیوع کرونای نوع جهش‌یافته خطرناک در این کشور هشدار داد.

ایسنا: به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، به دنبال شیوع کرونای جهش‌یافته در اراضی اشغالی، مقامات وزارت بهداشت این کشور از پرواز از اراضی اشغالی به دبی انتقاد و اعلام کردند که از آغاز دسامبر تا کنون ۹۰۶ اسرائیلی درحالی از امارات به اراضی اشغالی بازگشته‌اند که به کرونا مبتلا شده و باعث ابتلای ۴۰۵۰ شخص دیگر شده‌اند.

در همین حال، شارون الروعی، رئیس بخش خدمات عمومی وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی با تمسخر گفت: شمار اسرائیلی‌هایی که طی گذشت دو هفته از صلح با امارات جانشان را از دست دادند بیشتر از کسانی است که طی ۷۲ سال درگیری با این کشور کشته شده بودند.

وی در گفت‌وگو با شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اظهار کرد: اسرائیلی‌هایی که از دبی بازگشته‌اند نیز با ۱۴۰۰۰ اسرائیلی تماس داشته و بنابراین مجبور به قرنطینه شده‌اند.

در همین راستا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که امارات یکی از کانون‌های خطرناک کرونای جهش‌یافته در سراسر جهان است.

این شبکه همچنین به نگرانی مقامات وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی به دلیل ابتلای شمار زیادی از اسرائیلی‌های بازگشته از سفر امارات به کرونای انگلیسی اشاره کرد.

طبق اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، ۵۰ درصد اسرائیلی‌هایی که ابتلای آنها به کرونا مثبت اعلام می‌شود به کرونای جهش‌یافته انگلیسی مبتلا هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت