لفاظی دوباره نتانیاهو علیه ایران

کد خبر: 1047873

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر لفاظی‌های پیشین خود علیه کشورمان را تکرار کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از الجزیره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار لفاظی‌های سابق خود مدعی شد اجازه دستیابی ایران به بمب هسته‌ای را نمی‌دهد.

نتانیاهو به هنگام دیدار از شهرک یهودی نشین «سدیروت» مدعی شد: اسرائیل اجازه نمی‌دهد ایران به بمب هسته‌ای مسلح شود. ما اجازه نخواهیم داد ایران به سلاح هسته‌ای مسلح شود. این را به دشمنان و دوستانمان به شکل مساوی می‌گویم. این وظیفه نخستین ماست که زندگی خود را حفظ کنیم.

روز گذشته نیز آویو کوخاوی، رئیس ستاد ارتش اسرائیل با اعلام هشدار به دولت جو بایدن در خصوص احتمال بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران موسوم برجام، با تکرار گزافه گویی‌های سابق خود مدعی شد: اسرائیل برنامه‌های تازه دیگری را برای حمله به ایران در سال جاری میلادی تدارک دیده است.

از زمان پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی چند بار برای دولت آمریکا خط و نشان کشیده و مدعی شده است: بازگشت به برجام، یک حماقت است که نباید اتفاق بیفتد.

خبرگزاری آسوشیتد پرس با انتشار گزارشی اعلام کرد هشدار رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی، با هدف تشدید فشار اسرائیل بر دولت جدید آمریکا و دور کردن بایدن از احتمال بازگشت به برجام بیان شده است.

روز گذشته نیز امارات و بحرین خواهان یکپارچه کردن تلاش‌ها با رژیم صهیونیستی به منظور فشار به دولت بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا در زمینه ایران شدند.

وزیر خارجه بحرین روز گذشته مدعی شده بود: ما باید به برنامه موشکی ایران، حمایت از وکلای منطقه‌ای اش و مداخله در امور داخلی دولت‌ها در منطقه را به منظور تحقق صلح و ثبات در خاورمیانه پاسخ دهیم.

الزیانی همچنین مدعی شد: بند‌های توافق (احتمالی با ایران) باید در سایه توافقنامه‌های صلح ابراهیم (توافقنامه‌های عادی سازی روابط) که با میانجی گری آمریکا میان اسرائیل با امارات، بحرین، مراکش و سودان برقرار شد، تغییر یابد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت