ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه ایران

کد خبر: 1047874

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اتهام‌زنی به ایران مدعی شد این رژیم از همه ابزار‌های ممکن استفاده می‌کند تا مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شود.

باشکاه خبرنگاران جوان: به نقل از الجزیره، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواستار گفت‌وگو با دولت آمریکا درمورد پرونده هسته‌ای ایران شد.

بنی گانتس، در حالی که رژیم اشغالگر خود صدها کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد، ادعا کرد که رژیم صهیونیستی از همه ابزار‌های ممکن علیه برنامه هسته‌ای ایران استفاده خواهد کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اتهام‌زنی به ایران درباره سلاح هسته‌ای، مدعی شد: از همه ابزار‌های ممکن امنیتی، اطلاعاتی و اقتصادی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای استفاده خواهیم کرد.

پیش از این نیز بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار لفاظی‌های خود مدعی شد اجازه دستیابی ایران به بمب هسته‌ای را نمی‌دهد.

شب گذشته نیز، اویو کوخاوی، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در کنفرانس سالانه مؤسسه پژوهش‌های امنیت اسرائیل که با مشارکت امارات و بحرین برگزار شد با اشاره به افزایش قدرت بازدارندگی رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: قدرت بازدارندگی اسرائیل مقابل کشور‌هایی که امنیت آن را تهدید می‌کنند افزایش یافته است.

اویو کوخاوی ادامه داد: این کشور‌ها قصد حمله به ما را ندارند و تمام عملیات آن‌ها علیه ما در چارچوب پاسخ به اقداماتی است که ما می‌کنیم.

رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل ادعا کرد: در مقابله با محور شیعی که از ایران شروع و تا عراق، سوریه و لبنان امتداد می‌یابد، یک ائتلاف منطقه‌ای قوی متشکل از یونان، قبرس، مصر، اردن و کشور‌های عربی خلیج فارس شکل گرفته است و اسرائیل نیز در این ائتلاف حضور دارد.

او در ادامه ادعا‌های خود اضافه کرد: جایگاه و موقعیت محور ایران در داخل سوریه به‌دلیل حملات متوالی که ما انجام می‌دهیم تضعیف شده، اما هنوز پایان نیافته است و ایرانی‌ها قصد ندارند حضور خود را متوقف کنند، بنابراین فعالیت‌های ما نیز ادامه خواهد یافت.

اویو کوخاوی در ادامه دروغ‌پردازی‌های خود گفت: ایران نه فقط برای اسرائیل بلکه برای تمام دنیا یک مشکل است؛ زیرا تروریسم را در جهان و به‌ویژه خاورمیانه تقویت می‌کند. بازگشت به توافق هسته‌ای یا حتی رسیدن به توافقی مشابه، توافق بدی خواهد بود، لذا باید جلوی آن را گرفت.

رئیس ستاد ارتش اسرائیل اضافه کرد: دستوراتی به ارتش برای برخی برنامه‌ریزی‌های عملیاتی درمورد ایران داده شده است، اما طبیعتا دستور اجرای آن به‌دست مقامات سیاسی است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت