تلاش یک خودرو برای ورود به پایگاه هوایی اسرائیل

کد خبر: 1050026

برخی رسانه‌‌های صهیونیستی از تلاش سرنشینان یک خودرو برای ورود به یک پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.

خبرگزاری فارس: رسانه‌های صهیونیستی دوشنبه شب به وقت تهران از تلاش یک خودرو با دو سرنشین برای ورود به یک پایگاه هوایی این رژیم در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.

 به نوشته روزنامه «جروزالم پست»  یک وسیله نقیله با دو سرنشین هنگام گریز از پلیس به سوی دروازه شمالی پایگاه هوایی «نواتیم» حرکت کردند.

این روزنامه در شرح حادثه نوشته سرنشینان خودرو هنگام گریز از تعقیب پلیس، بعد از آنکه متوجه شدند  درب این پایگاه باز است خودرو را به سمت آن هدایت کردند. گفته می‌شود سرنشینان این خودرو، پس از  رها کردن وسیله نقلیه فرار کرده‌اند.

VN596DsCFSqf

به نوشته روزنامه جروزالم پست، پلیس و نظامیان صهیونیست در تلاش برای بازرسی منطقه هستند.  برخی منابع خبری دیگر صهیونیست از پرواز بالگرد برای جستجوی مظنونان این حادثه خبر داده و گزارش کردند که این خودرو حتی وارد پایگاه هوایی نواتیم شده است. این منابع خبری مدعی مسروقه بودن این خودرو شدند. برخی منابع دیگر مدعی شدند که مظنونان این حادثه خودرو را از دیمونا ربودند.

به نوشته منابع خبری، اینک در داخل این پایگاه که مکان استقرار جنگنده‌های گرانقیمت اف-35 است، تعقیب گریز بین  پلیس و مظنونان پیش آمده است.

پایگاه هوایی نواتیم یک فرودگاه نظامی است که سه باند دارد. این پایگاه محل استقرار یگان‌های جنگنده‌های «اف-16» و «اف-35» رژیم صهیونیستی است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها