ترامپ: به‌زودی باز می‌گردیم

کد خبر: 1050863

بیانیه ترامپ پس از تبرئه در سنای آمریکا گفت :هیچ رئیس‌جمهوری چیزی مانند این استیضاح را تجربه نکرده بود.

خبرگزاری تسنیم: دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌ای پس از تبرئه در سنای آمریکا اعلام کرد: جنبش «آمریکا را دوباره با عظمت کنیم» تازه شروع شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی در بیانیه خود آورده است: «من در ابتدا می‌خواهم از گروه وکلای متعهد خود و دیگر افرادی که به‌طور خستگی‌ناپذیر برای برقراری عدالت و دفاع از حقیقت تلاش کردند، تشکر کنم.

همچنین از همه اعضای کنگره و سناتورهایی که با افتخار برای دفاع از قانون اساسی که همه ما به آن احترام می‌گذاریم و برای دفاع از اصول حقوقی مقدسی که در قلب ملت ما جای دارد، به پا خاستند.

این یک بیانیه غم‌انگیز در دورانی است که به یک حزب سیاسی در آمریکا آزادی کامل داده شده است تا حاکمیت قانون را لکه‌دار، اجرای قانون را بدنام، اوباشان را تهییج، آشوبگران را تطهیر و قانون را به ابزاری برای کینه‌توزی و سرکوب همه افرادی که دیدگاه‌های متفاوتی با آن حزب دارند، تبدیل کند.

من همیشه و همیشه قهرمان دفاع از حاکمیت بلامنازع قانون، مجریان قانون و حق آمریکایی‌ها برای ابراز عقاید خود درباره مسائل روز به‌صورت مسالمت‌آمیز و بدون سو‌ءنیت و کینه‌توزی بوده‌ام.

جنبش تاریخی، میهن‌پرستانه و زیبای «آمریکا را دوباره با عظمت کنیم» تازه شروع شده است. در ماه‌های آتی من حرف‌های زیادی را خواهم داشت که باید با شما در میان بگذارم و مشتاقانه منتظر تداوم سفر باورنکردنی‌مان در کنار هم برای دستیابی به عظمت آمریکایی برای همه مردممان هستم.

ما کارهای زیادی را پیش رو داریم و به زودی با دیدگاهی برای یک آینده روشن، تابان و نامحدود برای آمریکا در صحنه ظاهر خواهیم شد.»

طرح استیضاح دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل «تحریک به شورش» با کسب کمتر از دوسوم آرای نمایندگان مجلس سنای آمریکا شکست خورد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت