ترامپ سرانجام مُهر سکوت خود را شکست!

کد خبر: 1051784

رئیس جمهور پیشین ایالات متحده آمریکا پس از هفته‌ها سکوت خود را شکست و به بیان دیدگاه‌های خود پیرامون طیفی از موضوعات از جمله توافق احتمالی میان دولت جدید آمریکا و ایران پرداخت.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، رئیس جمهور و فرمانده پیشین کل قوای ایالات متحده شامگاه چهارشنبه (به وقت واشنگتن) در اظهارنظری تازه از توافق احتمالی میان دولت «جو بایدن» و ایران انتقاد کرد و آن را یک «فاجعه» خواند.

«دونالد ترامپ» که بیش از یکماه سکوت اختیار کرده بود، سرانجام مُهر سکوت خود را شکست و پیرامون طیفی از موضوعات از جمله رقابت احتمالی در انتخابات ۲۰۲۴، و سانسور رسانه‌های اجتماعی صحبت کرد.

وی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «نیوزمکس» گفت که قصد داشت پس از ترک کاخ سفید «مدتی سکوت اختیار کند».

وی در گفتگو با «گِرگ کِلی» مجری این شبکه تلویزیونی گفت که «رک و پوست کنده بگویم، آن‌قدرها هم خاموش و ساکت نبوده‌ام، اما می‌خواستم کمی ساکت بمانم».

این سکوت اختیاری یا بهتر بگوئیم اجباری ترامپ تا حدی نتیجه مسدود شدن حساب‌های کاربری او در شبکه‌های اجتماعی همچون توئیتر، فیسبوک، اینستاگرام و یوتیوب پس از شورش ششم ژانویه هوادارانش و یورش آنها به کنگره بود؛ شورشی که به باور شمار زیادی از قانونگذاران دموکرات و جمهوریخواه به تحریک ترامپ صورت گرفت.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت