ادعای جدید وزیر جنگ صهیونیستی

کد خبر: 1051877

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اشاره به دو اسیر این رژیم نزد «حماس»، تصریح کرد، بدون بازگردان اسرا گامی در راستای توسعه نوار غزه برداشته نخواهد شد.

خبرگزاری فارس: «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، امروز (پنجشنبه)، در اظهاراتی به اسرای این رژیم در زندان‌های جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پرداخت.

به گزارش وبگاه خبری «فلسطین الان»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که تلاش‌های این رژیم برای بازگرداندن «آرون شاؤول» و «هدار گولدین» دو اسیر صهیونیست در زندان‌ها حماس ادامه خواهد داشت.

بنی گانتز در ادامه گفت: «به عنوان شخصی که آنها را به جنگ فرستاد، در قبال آنها احساس مسئولیت می‌کنم. بدون بازگرداندن آن دو نفر، گامی برای توسعه غزه در کار نخواهد بود».

گانتز افزود که او، نهاد امنیتی رژیم صهیونیستی و به طور کلی تمام ساختار سیاسی این رژیم با کمک قاهره و برخی کشورهای دیگر که اشاره‌ای به نام آنها نکرد، برای بازگرداندن نظامیان رژیم صهیونیستی از نوار غزه تلاش خواهند کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پایان اظهاراتش گفت: «تمام تلاش‌ها را ادامه خواهیم داد تا مکان آنها -هر جا که باشند- پیدا کنیم».

رژیم صهیونیستی مدعی است که دو نظامی این رژیم به نام‌های آرون شاؤول و هدار گولدین در جنگ سال ۲۰۱۴ کشته‌ شده‌اند و حماس جسد آنها به همراه دیگر اسرای صهیونیست در قید حیات، در اختیار دارد.

با این حال، جنبش مقاومت اسلامی از دادن اطلاعات درباره اینکه این دو نظامی کشته شده‌اند یا خیر امتناع می‌ورزد و تلاش دارد در قالب عملیات تبادل اسرا هزاران اسیر فلسطینی را آزاد کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت