پاسخ مقام ایرانی در گفت‌وگو با المیادین به ادعاهای نتانیاهو

کد خبر: 1055108

یک مقام ایرانی بدون ذکر نام خود به شبکه المیادین گفت که ایران هرگونه دست داشتن در انفجار کشتی رژیم صهیونیستی در خلیج فارس را قویا تکذیب می‌کند.

خبرگزاری فارس: یک مقام ایرانی بدون ذکر نام خود به شبکه المیادین گفت که ادعاهای «بنیامین نتانیاهو» در خصوص حمله ایران به کشتی باری رژیم صهیونیستی در خلیج فارس مشکوک است و او تلاش دارد از راههای مختلف در منطقه دست به بحران‌آفرینی بزند.

او تأکید کرد که هیچ دلیلی ندارد که ایران به عملیات علیه کشتی باری رژیم صهیونیستی دست بزند و این اولین بار نیست که یک کشتی این رژیم وارد آب‌های خلیج فارس می‌شود.

این مقام ایرانی همچنین گفت که این کشتی در مارس ۲۰۲۰ نیز در عمان، کویت، بحرین، عربستان سعودی و قطر نیز پهلو گرفته بود.

او سپس گفت که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تلاش دارد از شرایط بد انتخاباتی خود فرار کرده و سیاست ترامپ در منطقه را به «جو بایدن» نیز تحمیل کند.

به گفته وی به قدرت رسیدن بایدن و کاهش قدرت «محمد بن سلمان» ولی‌عهد سعودی، موجب نگرانی رژیم صهیونیستی شده است.

«مجید تخت روانچی» نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز روز شنبه (دیروز) در نامه‌ای به دبیرکل این سازمان درباره عواقب هر گونه اقدام اشتباه از سوی رژیم صهیونیستی در پی اتهام زنی اخیر این رژیم، هشدار داد.

یک کشتی باری رژیم صهیونیستی در تاریخ هشتم آبان در خلیج فارس دچار آسیب شد و رسانه‌ها از انفجار در این کشتی خبر دادند. شبکه «کان» رژیم صهیونیستی در این باره گفته است که بر اثر انفجار دو شکاف در این کشتی ایجاد شده و هنوز مشخص نیست که انفجار بر اثر حمله موشکی یا انفجار مین رخ داده است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت