یمن: می‌توانیم «ضربه دردناک بزرگ» را اجرا کنیم

کد خبر: 1058443

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن: بانک اهداف زیادی در عمق خاک عربستان داریم و تا زمانی که حملات ائتلاف سعودی ادامه داشته باشد، حملات یمن ادامه خواهد داشت و مقابله به مثل خواهد کرد. قدرت نظامی صنعاء قابل قیاس با شش سال قبل نیست و می‌توانیم استراتژی «ضربه دردناک بزرگ» را اجرا کنیم.

خبرگزاری تسنیم: وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن با بیان اینکه قدرت نظامی صنعاء قابل قیاس با شش سال قبل نیست، گفت که «بانک اهدفی زیادی در عمق خاک عربستان داریم».

به گزارش گروه بین الملل ، «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن اظهار داشت که صنعاء بانک اهدافی زیادی در عمق خاک سعودی دارد و تا زمانی که حملات ائتلاف سعودی ادامه داشته باشد، حملات یمن ادامه خواهد داشت و مقابله به مثل خواهد کرد.

العاطفی که با المسیره گفت‌وگو می‌کرد، افزود: کشورهای متجاوز در بدترین شرایط خود به سر می‌برد و امروزه به دنبال خروج از باتلاق یمن است.

وی تصریح کرد: اطلاعات و داشته‌هایمان این امکان را به ما می‌دهد که بدنه ائتلاف متجاوز را متزلزل و ریاض، واشنگتن، لندن، پاریس و تل‌آویو را عصبانی کنیم.

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن تأکید کرد، مأرب یکی از استان‌های یمن است که باید همانند سایر استان‌ها آزاد شود.

العاطفی گفت که گزینه‌های دشمن برای حمله به یمن در حال کاهش است اما گزینه‌های ما رو به افزایش است و می‌توانیم استراتژی «ضربه دردناک بزرگ» را اجرا کنیم.

وزیر دفاع یمن خاطر نشان کرد، نیروهای ارتش یمن موفق شدند طرح‌های نظامی طراحی کنند که ائتلاف متتجاوز را غافلگیر کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت