ترامپ: نزدیکانم را تهدید می‌کنند

کد خبر: 1175371

ترامپ طی سخنانی ادعا کرد مقامات دولت فدرال حامیانش را تهدید می‌کنند که اگر نکات منفی درباره ترامپ را نگویند، به زندان می‌افتند.

 ترامپ: نزدیکانم را تهدید می‌کنند

به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا اتهامات جدیدی را علیه دولت جو بایدن مطرح کرده است. او در سخنانی در اوهایو ادعا کرد مقامات دولت فدرال حامیانش را تهدید می کنند که اگر نکات منفی درباره ترامپ را نگویند، به زندان می افتند.

ترامپ همچنین خود را قربانی بازیگران بی ‌وجدانی می‌ داند که مورد اذیت و آزار و تهمت قرار گرفته است.

وی گفت: آنها نزد افرادی که من را می شناسند می روند و آنها را تهدید می کنند که اگر درباره من نکات بد و منفی را نگویند، آنها را تا 5 سال به زندان می اندازند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا متذکر شد، اکثر جمهوریخواهان برای به دست گرفتن قدرت در سال 2023، با فشار زیادی جهت مقابله با اف ‌بی ‌آی و وزارت دادگستری مواجه خواهند شد.

ترامپ همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش مدعی شد در آمریکا دیگر مطبوعات آزاد وجود ندارد و خبرگزاری ها را جعلی و دشمن مردم توصیف کرد. او گفت: دیگر در سراسر جهان به آمریکا احترام نمی گذارند و به حرف آن گوش نمی دهند. رئیس جمهوری سابق گفت، اگر حامیانش به حمایت از او و متحدانش ادامه دهند، به زودی دوباره آمریکا کشور بزرگی خواهد شد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها