روسیه توافق انتقال غلات با اوکراین را تعلیق کرد

کد خبر: 1182688

روسیه مشارکت در ارسال غلات را متوقف می‌کند ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۲ اخبار بین الملل اخبار اروپا روسیه مشارکت در ارسال غلات را متوقف می‌کند روسیه اعلام کرد تا اطلاع ثانوی از همکاری با اوکراین در طرح ارسال غلات خودداری می‌کند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز اعلام کرد که پس از حمله تروریستی امروز از سوی اوکراین به بندر سواستوپول، مشارکت در معامله غلات با این کشور را به حالت تعلیق در می‌آورد. صبح امروز کشتی های ناوگان دریای سیاه روسیه حمله پهپادهای هوایی و سطحی را در آب های خلیج سواستوپل دفع کردند. این حملات چندین ساعت انجام شد. میخائیل رازوژایف، فرماندار سواستوپل، حمله به این شهر را گسترده‌ترین حمله از زمان آغاز عملیات ویژه خواند. وزارت خارجه روسیه نیز اعلام کرد مسکو نمی‌تواند ایمنی کشتی‌های بار خشک غیرنظامی شرکت کننده در توافق غلات دریای سیاه را تضمین کند و اجرای این توافق را از امروز برای مدت نامحدودی به حالت تعلیق در می آورد. وزارت دفاع روسیه حمله پهپادی به کریمه را تأیید کرد

روسیه توافق انتقال غلات با اوکراین را تعلیق کرد

روسیه اعلام کرد تا اطلاع ثانوی از همکاری با اوکراین در طرح ارسال غلات خودداری می‌کند.

به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز اعلام کرد که پس از حمله تروریستی امروز از سوی اوکراین به بندر سواستوپول، مشارکت در معامله غلات با این کشور را به حالت تعلیق در می‌آورد.

صبح امروز کشتی های ناوگان دریای سیاه روسیه حمله پهپادهای هوایی و سطحی را در آب های خلیج سواستوپل دفع کردند. این حملات چندین ساعت انجام شد. میخائیل رازوژایف، فرماندار سواستوپل، حمله به این شهر را گسترده‌ترین حمله از زمان آغاز عملیات ویژه خواند.

وزارت خارجه روسیه نیز اعلام کرد مسکو نمی‌تواند ایمنی کشتی‌های بار خشک غیرنظامی شرکت کننده در توافق غلات دریای سیاه را تضمین کند و اجرای این توافق را از امروز برای مدت نامحدودی به حالت تعلیق در می آورد.

وزارت دفاع روسیه حمله پهپادی به کریمه را تأیید کرد/تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها