اتهام زنی تکراری وزیر خارجه انگلیس علیه ایران

کد خبر: 1188318

انگلیس: برنامه هسته‌ای ایران تهدیدی برای امنیت جهان است انگلیس: برنامه هسته‌ای ایران تهدیدی برای امنیت جهان است سایز متن الف الف ۱.۱K ۲ فارس/ «جیمز کلورلی» وزیر امور خارجه انگلیس بار دیگر با مداخله در امور داخلی ایران، اتهاماتی را علیه جمهوری اسلامی مطرح کرد. وزیر خارجه بریتانیا با انتشار پیامی در حمایت از اغتشاشات ایران، به ایران اتهام‌زنی کرد. وی در این پیام نوشت: «رژیمی که به طور ظالمانه مردم خود را در داخل خانه سرکوب می کند، قطعاً تهدیدی برای دوستان و همپیمانان ما در خارج است». این مقام انگلیسی که به همراه شرکای فرانسوی و آلمانی خود در خصوص پیشرفت‌های هسته‌ای ایران بیانیه صادر کرده بود، بار دیگر در بخش دیگری از پیام توییتری خود ضمن ابراز نگرانی از پیرفت برنامه هسته‌ای ایران نوشت: «ایران برنامه هسته‌ای خود را بیشتر توسعه می‌دهد و این شواهد بیشتری از خطری است که این رژیم برای امنیت جهانی دارد». وی علی‌رغم آن که جمهوری اسلامی بارها تأکید کرده که به دنبال تسلیحات اتمی نیست، گنده‌گویی علیه ایران را این گونه ادامه داد: «ایران هرگز نباید به تسلیحات هسته‌ای دست یابد».

اتهام زنی تکراری وزیر خارجه انگلیس علیه ایران

«جیمز کلورلی» وزیر امور خارجه انگلیس بار دیگر با  مداخله در امور داخلی ایران، اتهاماتی را علیه جمهوری اسلامی مطرح کرد.

وزیر خارجه بریتانیا با انتشار پیامی در حمایت از اغتشاشات ایران، به ایران اتهام‌زنی کرد. وی در این پیام نوشت: «رژیمی که به طور ظالمانه مردم خود را در داخل خانه سرکوب می کند، قطعاً تهدیدی برای دوستان و همپیمانان ما در خارج است».

این مقام انگلیسی  که به همراه شرکای فرانسوی و آلمانی خود در خصوص پیشرفت‌های هسته‌ای ایران بیانیه صادر کرده بود، بار دیگر در بخش دیگری از پیام توییتری خود ضمن ابراز نگرانی از پیرفت برنامه هسته‌ای ایران نوشت: «ایران برنامه هسته‌ای خود را بیشتر توسعه می‌دهد و این شواهد بیشتری از خطری است که این رژیم برای امنیت جهانی دارد».

وی علی‌رغم آن که جمهوری اسلامی بارها تأکید کرده که به دنبال تسلیحات اتمی نیست، گنده‌گویی علیه ایران را این گونه ادامه داد: «ایران هرگز نباید به تسلیحات هسته‌ای دست یابد»./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها