اظهار نظر سخنگوی جهاد اسلامی صهیونیست‌ها را ترساند

کد خبر: 1189132

یک اظهار نظر از سوی یکی از سخنگویان جنبش جهاد اسلامی، موجی از رعب و وحشت را در میان صهیونیست‌ها به ویژه ایتمار بن گفیر شده است.

اظهار نظر سخنگوی جهاد اسلامی صهیونیست‌ها را ترساند

یک اظهار نظر از سوی یکی از سخنگویان جنبش جهاد اسلامی، موجی از رعب و وحشت را در میان صهیونیست‌ها به ویژه ایتمار بن گفیر شده است.

در پی اظهارات سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین که پیش بینی کرد، بن گفیر هم به سرنوشت رحبعام زئیفی وزیر معدوم صهیونیستی دچار خواهد شد، زئیفی و شماری از رسانه‌های صهیونیست آن را تهدید مستقیم بن گفیر توسط جهاد اسلامی فلسطین توصیف کردند.

طارق عزالدین سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری با اشاره به کارنامه جنایتکارانه ایتمار بن گفیر و حضور وی در کابینه رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه اعلام کرده بود که اظهارات و رفتارهای وقیحانه و جنایتکارانه بن گفیر ذهنیت تروریستی وی را به اثبات رسانده و حجم و گستردگی تروریسم  شکل گرفته علیه ملت فلسطین را به منصه ظهور می‌رساند.

او با اشاره به اینکه ملت فلسطین به طور حتم اشغالگران را از سرزمین خود طرد خواهد کرد، افزود: انتصاب بن گافیر به عنوان وزیر امنیت داخلی اشغالگران روند زوال وی را به یاری خدا تسریع خواهد بخشید، زیرا افراطی گری و جنایت روز افزون صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین ثابت می‌کند که اشغالگران زبانی جز زبان زور را متوجه نمی‌شوند و فقط با مقاومت از سرزمین ما رخت خواهند بست.

عزالدین در ادامه تاکید کرد، سرنوشت بن گفیر هم همانند رحبعام زئیفی وزیر اسبق گردشگری اسرائیل خواهد بود همانی که‌‌ ایده اخراج تمامی عرب‌ها را از سرزمین فلسطین ارائه کرده اما خود از این دنیا سریعتر از هر کس دیگری خارج شد.

این سخنان باعث شد تا ایتمار بن گافیر که به شکل روزانه به اظهارات تروریستی علیه فلسطینیان می‌پردازد داعیه قرار گرفتن در لیست ترور جنبش جهاد اسلامی را پیدا کرده و رسانه‌های صهیونیستی از جمله شبکه 12 تلویزیون این رژیم از به خطر افتاد جان او با این اظهارات سخن به میان آوردند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها