افشای جزئیات هسته‌های ترور و جنایت آل سعود

کد خبر: 1197687

سازمان اطلاعات یمن در صنعاء با پخش فیلمی به تشریح اقدامات و جنایات آل سعود برای برهم زدن امنیت و ثبات در مناطق تحت تسلط انصارالله و جنگ تمام عیار سازمان اطلاعات یمن با این رژیم پرداخته است.

افشای جزئیات هسته‌های ترور و جنایت آل سعود

سازمان اطلاعات یمن در صنعاء با پخش فیلمی به تشریح اقدامات و جنایات آل سعود برای برهم زدن امنیت و ثبات در مناطق تحت تسلط انصارالله و جنگ تمام عیار سازمان اطلاعات یمن با این رژیم پرداخته است.

دستگاه‌های امنیتی یمن(در صنعاء) از جزئیات و اطلاعات جدیدی در خصوص عملیات ترور شهید «حسن زید» از وزیران دولت نجات ملی و چندین عملیات و تلاش‌های ترور صورت گرفته از سوی عناصر وابسته به سازمان اطلاعات رژیم سعودی در استان‌های صنعاء،إب وذمار پرده برداشتند.

این افشاگری‌ها در قالب یک فیلم امنیتی با عنوان «فی قبضه الامن»(در چنگ دستگاه‌های امنیتی)، صورت گرفته، فیلمی که جنگ جاری میان سازمان اطلاعات یمن(در صنعاء) و سازمان اطلاعات سعودی را در سایه تجاوزگری و جنگ افروزی این رژیم به تصویر می‌کشد.

این فیلم به تلاش‌ها و اقدامات گسترده سازمان اطلاعات سعودی برای برهم زدن امنیت و ثبات در یمن(به طور خاص در مناطق تحت تسلط انصارالله) از طریق  تشکیل هسته‌های ترور و جنایت و نیز تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی یمن برای حفظ آرامش و نظم عمومی و جبهه داخلی اشاره کرده است.

فیلم پخش شده علاوه بر افشای سازوکار فعالیت سازمان اطلاعات سعودی در تشکیل هسته‌های ترور و جنایت، اطلاعات و تصاویر شماری از افراد مرتبط با سازمان اطلاعات این رژیم را که در این بعد خیانت آمیز دست دارند، برملا کرده است.

در این فیلم از دو مزدور به نام محمد علی المقدشی و فضل حسین المصقری به عنوان دو عنصر و عامل اصلی تشکیل دو هسته ترور و جنایت برای عربستان رونمایی می‌شود. اولین هسته ماموریت تشکیل جبهه‌ای در استان «إب» برای برهم زدن امنیت و جبهه داخلی را برعهده می‌گیرد که شکست می‌خورد.دومین هسته هم مسئولیت انجام عملیات ترور برخی شخصیت‌های اجتماعی و رسمی را در استان‌های صنعاء،إب وذمار برعهده می‌گیرد.

سازمان اطلاعات سعودی به عناصر وابسته به خود دستور انجام چندین عملیات ترور را صادر کرد که شماری از شخصیت‌های ملی مخالف تجاوز این رژیم مورد هدف ترور قرار گرفتند و هسته‌ای به همین منظور تحت فرماندهی محمد علی احمد الحنش شکل گرفت که ماموریت عملیات ترور در استان‌های ذمار، إب و صنعاء را برعهده گرفت و آخرین عملیات تروریستی آنها، ترور شهید «حسن زید» از وزیران دولت نجات ملی در صنعاء بود.

این فیلم یکی از دستاوردها و موفقیت‌های دستگاه‌های امنیتی یمن در صنعاء در جنگ مستمر با ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی آمریکایی را به تصویر کشیده است./تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها