رایزنی مسعود بارزانی با مقام ارشد کاخ سفید

کد خبر: 1199392

رئیس حزب دموکرات کردستان عراق در دیدار هیئت بلندپایه امریکایی بر نقش مهم عراق و اقلیم کردستان عراق در کمک به حل بحران انرژی در جهان تأکید کرد.

رایزنی مسعود بارزانی با مقام ارشد کاخ سفید

رئیس  حزب دموکرات کردستان عراق در دیدار هیئت بلندپایه امریکایی بر نقش مهم عراق و اقلیم کردستان عراق در کمک به حل بحران انرژی در جهان تأکید کرد.

به نقل از رووداو، مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان عراق در دیدار هیئت بلندپایه امریکایی بر نقش مهم عراق و اقلیم کردستان عراق در کمک به حل بحران انرژی در جهان تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان در دیدار هیئتی امریکایی به ریاست برت مک‌گورک، هماهنگ‌کننده امور خاورمیانه و شمال آفریقای کاخ سفید، تحولات سیاسی عراق و روابط بغداد و اربیل و اهمیت نقش عراق و اقلیم کردستان عراق در کمک به پشت سر گذاشتن بحران انرژی در جهان را بررسی کرد.

بارزانی در جریان این دیدار گفت: هیچ عذر و بهانه‌ای برای تعویق انتخابات پارلمانی اقلیم وجود ندارد و این انتخابات باید در سال جاری میلادی در کمال شفافیت و سلامت برگزار شود.

او گفت که خواستار ادامه رایزنی و همکاری‌های گروه‌های سیاسی برای پشت سر گذاشتن چالش‌ها و حمایت از دولت اقلیم کردستان عراق است./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها