لغو کنسرت خواننده زن مصری در عربستان

کد خبر: 736697

قرار بود که شیرین اواخر اکتبر جاری در اتفاقی نادر کنسرت خود را در قالب جشن خیریه سالانه جمعیت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (سند) در شهر ریاض، پایتخت عربستان برگزار کند.

خبرگزاری ایسنا: اداره کل سرگرمی و تفریحات عربستان که مسؤول برگزاری کنسرت‌ها و تفریحات در این کشور است از لغو کنسرت شیرین عبد الوهاب، خواننده زن مصری در قالب جشن خیریه‌ای در ریاض به دلیل ندادن درخواست به طرف برگزارکننده این کنسرت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، قرار بود که شیرین اواخر اکتبر جاری در اتفاقی نادر کنسرت خود را در قالب جشن خیریه سالانه جمعیت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (سند) در شهر ریاض، پایتخت عربستان برگزار کند.

کنسرت شیرین در حالی لغو شد که شهر ریاض در ماه‌های گذشته شاهد برگزاری کنسرت‌های محدودی پس از مدت‌های طولانی توقف این‌گونه برنامه‌ها بود.

در ماه مارس برای اولین بار در طول سه دهه گذشته صدها تن در کنسرت محمد عبده و راشد الماجد، دو خواننده عربستانی شرکت کردند.

در ماه مه گذشته همزمان با سفر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به عربستان، در اتفاقی نادر و استثنایی شهر ریاض شاهد برگزاری کنسرت یک خواننده آمریکایی بود.

اداره کل سرگرمی و تفریحات عربستان با انتشار توئیتی اعلام کرد، به طرف برگزار کننده کنسرت شیرین عبد الوهاب دستور لغو این برنامه داده شد.

این اداره دلیل لغو این کنسرت را عدم درخواست گروه مسئول برگزاری کنسرت برای دریافت مجوز لازم عنوان کرد و از طرف‌هایی که تمایل به برگزاری چنین برنامه‌هایی دارند، خواست با این مرکز جهت دریافت مجوزهای لازم در تماس باشند.

روزنامه‌های عربستانی در هفته گذشته تاریخ برگزاری کنسرت شیرین را اعلام کرده و به نقل از ریم الحجیلان، رئیس جمعیت خیریه حامی کودکان سرطانی تاکید کرد، میهمانان این کنسرت همگی خانم هستند و قیمت بلیت‌ها بین 3000 ریال (حدود ۸۰۰ دلار) تا ۱۰ هزار ریال عربستان (حدود ۲۴۰۰ دلار) است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت