ازدواج نوه ملکه انگلیس بی‌خانمان‌ها را آواره کرد!

کد خبر: 768554

در شهر کوچک ویندسور (Windsor)، در چند قدمی قصری که ملکه الیزابت تعطیلات آخر هفته را در آن می‌گذراند، حدود ۱۰ بی خانمان با پیچاندن بدن خود لابلای چند پتو و کارتن، خود را از سرمای زمستان حفظ می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران: در شهر کوچک ویندسور (Windsor)، در چند قدمی قصری که ملکه الیزابت تعطیلات آخر هفته را در آن می‌گذراند، حدود ۱۰ بی خانمان با پیچاندن بدن خود لابلای چند پتو و کارتن، خود را از سرمای زمستان حفظ می‌کنند.

چهار ماه مانده به مراسم ازدواج شاهزاده هری نوه ملکه انگلیس با نامزد آمریکایی اش در کلیسای این قصر، تصمیم مقامات محلی برای پاکسازی اطراف قصر از بی خانمان‌ها با انتقاداتی روبرو شده است.

سیمون دادلی (Simon Dudley) شهردار ویندسور در نامه‌ای از رییس پلیس خواسته است که زودتر وارد عمل شود. وی از اینکه در آستانه برگزاری مراسم ازدواج سلطنتی پیاده رو‌ها مملو از کیسه و زباله شده اند، ابراز نگرانی کرده است. وی همچنین گفته است که بی خانمان‌ها حق حضور در این مراسم را ندارند.

استفانی، یکی از بی خانمان‌هایی که به این محله پناه آورده اند به خبرگزاری فرانسه می‌گوید که حضور او در این محله به انتخاب خودش نبوده است بلکه برای فرار از باد و سرمای زمستانی به اینجا آمده است. این در حالیست که شاهزاده ویلیام، برادر کوچکتر او هری، و عروس آینده همواره خود را حامی بی خانمان‌ها معرفی می‌کنند.

استفانی اضافه می‌کند که به جای مجرم تلقی کردن بی خانمان ها، باید مشکلات آن‌ها ریشه یابی شوند. به گفته او اماکنی که شهرداری به آن‌ها برای اقامت پیشنهاد می‌کند، تمیز نیستند و موش‌ها در آنجا جولان می‌دهند. پیش بینی می‌شود هزاران گردشگر همزمان با مراسم ازدواج سلطنتی به این شهر کوچک در ۴۰ کیلومتری غرب لندن بروند. این در حالیست که اختلاف بین پلیس محلی و شهرداری بر سر چگونگی ساماندهی وضعیت بی خانمان‌ها همچنان باقی است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت