بازتاب ازدواج علنی همجنسگرایان سعودی در مطبوعات این کشور/ خبری موثق که چند ساعت پس از انتشار از برخی رسانه‌ها حذف شد!

کد خبر: 770552

روزنامه سعودی «المرصد»، پس از بازتاب ازدواج علنی هم‌جنسگرایان این کشور، این خبر را حذف کرد، این در حالیست که روزنامه «المدینه»، گفته بود فیلم منتشر شده از این مراسم موثق است.

سرویس بین‌الملل فردا: به گزارش سایت خبری«رأی الیوم»، مراسم علنی ازدواج همجنسگرایان سعودی و بازتاب آن از سوی مطبوعات رسمی این کشور، جنجال آفرین شد.

مقامات امنیتی عربستان سعودی طی گزارشی تفصیلی از برپایی مراسم جشن ازدواج‌ همجنسگرایان در این کشور خبر دادند. در این راستا شبکه‌های اجتماعی نیز طی چند وقت اخیر شاهد بازتاب مراسم ازدواج همجنسگرایان سعودی بوده‌اند.

بازتاب ازدواج علنی همجنسگرایان سعودی در مطبوعات این کشور

سایت خبری «سبق الإخباری»، به نقل از یکی از افسران پلیس شهر مکه گفت: در مراسم ازدواج هم‌نسگرایان مردی که لباس زنانه به تن داشت دستگیر و پرونده‌اش به دادستان عمومی ارجاع داده شد.

سخنگوی امنیتی پلیس استان «العرضیات» که در نزدیکی مکه واقع شده، گفت: حین برگزاری مراسم ازدواج همجنسگرایان پیغامی از یکی از شهروندان دریافت کردیم که ماموران فورا به محل مراسم اعزام شده و حاضران را بازداشت کردند.

روزنامه سعودی «المرصد» که مدتی پس از بازتاب خبر آن را حذف کرد، در گزارش خود نوشته بود: پلیس شهر مکه پس از حمله به مراسم ازدواج همجنسگرایان این شهر، شرکت کنندگان را دستگیر و همچنان در حال تحقیق و بررسی این قضیه است، ولی بیانیه‌ای در این زمینه تاکنون منتشر نکرده است.

سخنگوی پلیس مکه در ادامه گفت: همجنسگرایان شرکت کننده در این مراسم شناسایی و دستگیر شده‌اند، و به منظور تکمیل اقدامات قانونی، پرونده به دادستان عمومی ارجاع داده شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت