هادی العامری و عمار الحکیم دیدار کردند

کد خبر: 893713

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدا ر. با رهبر ائتلاف «الفتح» این کشور بر اهمیت مبنا قرار دادن منافع مشترک در روابط عراق با کشور‌های منطقه تأکید کرد.

خبرگزاری فارس: «سیدعمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با «هادی العامری»، رئیس ائتلاف «الفتح»، روند تکمیل کابینه عراق و تصویب قوانین لازم برای خدمت‌رسانی و اشتغال‌زایی را بررسی کرد.

در این دیدار که در دفتر رهبر جریان حکمت ملی در بغداد انجام شد، الحکیم تأکید کرد که مسئولیت خدمت‌رسانی به شهروندان عراقی مسئولیتی جمعی است که هرکس در هر موقعیتی باید در آن سهیم باشد.

او خواستار اولویت دادن به منافع عمومی شد و تأکید کرد که نباید بیش از این روی صبوری و تحمل ملت عراق حساب باز کرد که این امر پیامد‌های خطرناکی خواهد داشت.

رهبر جریان حکمت ملی همچنین بر اهمیت مبنا قرار دادن منافع مشترک در روابط عراق با کشور‌های منطقه و ضرورت ادامه یافتن دیدار‌ها و آشنا کردن همگان با واقعیت‌های عراق جدید تأکید کرد.

اخیرا و به دنبال تحریم‌های اقتصادی خزانه‌داری آمریکا علیه ایران و درخواست واشنگتن از برخی کشور‌ها برای همراهی آمریکایی‌ها در این تحریم‌ها، عراق تلاش می‌کند از این تحریم‌ها معاف شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت