ساخت مجسمه اعتراضی ترامپ این‌بار در ایتالیا

کد خبر: 925231

مجسمه غول‌آسایی که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده را به شکل جنگجویی هولناک نشان می‌دهد، در راهپیمایی‌ای که در ایتالیا برگذار شد به نمایش درآمد.

خبرگزاری ایسنا: مجسمه غول‌آسایی که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده را به شکل جنگجویی هولناک نشان می‌دهد، در راهپیمایی‌ای که در ایتالیا برگذار شد به نمایش درآمد.

به گزارش ایندیپندنت، «فابریزیو گالی» سازنده این مجسمه که ترامپ را به عنوان یک تهدید جلوه می‌دهد گفت: برای ساخت این اثر از بازی ویدئویی «وارهمر ۴۰۰۰۰» الهام گرفته است.

«گالی» در ادامه افزود: «با این‌که این مجسمه طنزآمیز است، اما حقیقت این است که «ترامپ» به‌جای استفاده از موشک‌های هسته‌ای سعی دارد با استفاده از اقتصاد، کشور‌ها را نابود کند.»‌

این مجسمه شمشیری در دست دارد که پرنده‌های آبی «توئیتر» دور آن پرواز می‌کنند و آن را در حالی به چرخش درمی‌آورد که چنگال‌های بزرگش بر سر مردمی است که با چهره‌ی عبوسش نظاره‌گر آن‌ها است.

این مجسمه برای فستیوال سالانه‌ای که در ایتالیا با حضور مجسمه‌های کاغذی برگزار می‌شود ساخته شده است.

ساخت مجسمه‌های اعتراضی «دونالد ترامپ» بی‌سابقه نیست. در دورانی که او به عنوان نامزد ریاست‌جمهوری انتخاب شده بود نیز هنرمندی مجسمه‌های عریان او را در شهر‌های مختلف آمریکا نصب کرده بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت