نخست‌وزیر ارمنستان درباره «سلفی» با روحانی و پوتین توضیح داد

کد خبر: 956681

نخست‌وزیر ارمنستان در نشست پارلمان این کشور درباره عکس سلفی خودش همراه با سران شرکت‌کننده در نشست سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ایروان توضیحاتی داد.

خبرگزاری فارس: به دنبال گرفتن عکس سلفی «نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر ارمنستان با روسای جمهور ایران، روسیه و دیگر سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا، یک نماینده پارلمان ارمنستان خواستار توضیحات پاشینیان درباره این سلفی شد.

به گزارش پایگاه ارمنستانی «پانوراما»، «میکائیل زولیان» نماینده پارلمان ارمنستان از در جلسه امروز چهارشنبه پارلمان این کشور از نیکول پاشینیان نخست‌وزیر این کشور درباره سلفی اخیر او با سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا و عدم حضور «الکساندر لوکاشنکو» رئیس‌جمهور بلاروس در این سلفی سوال کرد.

نخست‌وزیر ارمنستان با تاکید بر اینکه گرفتن عکس در چنین نشست‌هایی، یک موضوعی عادی است، گفت: «چیز خاصی برای گفتن در این باره وجود ندارد ما فقط یک سلفی با هم گرفتیم. اگر سوال شما درباره محیط این سلفی است، باید بگویم که این یک رویه متعارف است که در سران کشورها با یک وسیله مشترک در یک نشست‌ دسته‌جمعی سفر کنند».

پاشینیان درباره نبودن رئیس‌جمهور بلاروس در این عکس سلفی هم گفت که لوکاشنکو به دلیل حضور در یک مراسم سوگواری خاص، زودتر از دیگر سران شرکت‌کننده در این نشست، ایروان را ترک کرده بود.

حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران نهم مهر برای شرکت در اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا و سخنرانی در این نشست به ایروان رفت و در حاشیه آن، با سران کشورهای مختلف از قبیل روسیه دیدار کرده بود

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت