ماجرای کفن و تدفین اموات کرونایی در خرمشهر

کد خبر: 1001185

فرماندار خرمشهر از پیگیری و بررسی، برای روشن شدن ابعاد ماجرای کفن و تدفین اموات کرونایی در خرمشهر خبر داد.

باشگاه خبرنگاران: فرماندار خرمشهر از پیگیری و بررسی، برای روشن شدن ابعاد ماجرای کفن و تدفین اموات کرونایی در خرمشهر خبر داد.

محمد حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر ، پیرامون انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر کفن و تدفین اموات کرونایی در خرمشهر توسط خانواده متوفی، توضیح داد: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی، که در آن خانواده یک متوفی کرونایی اظهار کرده بودند،شهرداری خرمشهر علاوه بر دریافت هزینه کفن و تدفین، این امر را بر عهده خانواده متوفی واگذار کرده؛ بررسی این ماجرا از طریق شهردار خرمشهر در حال انجام است.

او با بیان اینکه منتظر گزارش شهرداری خرمشهر در توضیح و تشریح اصل ماجرا هستیم، ادامه داد: شهردار خرمشهر، رسید هزینه های دریافت شده از خانواده متوفی کرونایی را به فرمانداری ارجاع داده است و باید ابعاد ماجرا نیز هر چه سریعتر توسط شهرداری روشن شود.

فرماندار خرمشهر ضمن بیان تذکرات داده شده به شهرداری جهت رسیدگی و بررسی فوری ماجرای کفن و تدفین اموات کرونایی گفت: بر اساس شیوه نامه های مصوب شده، شهرداری می بایستی در قبال دریافت هرگونه هزینه ای از خانواده های جان باختگان کرونایی، خدمات لازم را به آنها ارائه دهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت