کتک بدی که جوان آبادانی در مقابل همسرش خورد +عکس

کد خبر: 1008502

پسرجوانی که به همراه همسرش در خیابان احمدآباد آبادان ایستاده بود جلوی چشمان همسرش به دلیل یک سوءتفاهم ساده مورد ضرب و شتم خونبار قرار گرفت.

رکنا: پسرجوانی که به همراه همسرش در خیابان احمدآباد آبادان ایستاده بود جلوی چشمان همسرش به دلیل یک سوءتفاهم ساده مورد ضرب و شتم خونبار قرار گرفت.

در پی انتقال پسر جوانی با سر و صورت خونین به بیمارستان شهید بهشتی آبادان در ساعت حدود ۲۰:۰۰ روز شنبه ۲۸ تیر ماه بلافاصله مأموران کلانتری ۱۵ احمد آباد به بیمارستان اعزام شده و مشاهده کردند پسری جوان با صورت و لباس خونین روی تخت دراز کشیده و کادر درمان در حال مداوا هستند.

کتک بدی که جوان آبادانی در مقابل همسرش خورد +عکس

در تحقیقات به عمل آمده از فرد خونین و همسرش که همراه وی بود آن‌ها مدعی شدند: در خیابان احمد آباد رو به روی بانک انصار با یکدیگر ایستاده بودیم که مرد جوان مغازه داری که مغازه اش در آن نزدیکی بود با خودرویش قصد زیر کردن ما را داشت که به او اعتراض کردیم و مرد مغازه دار با لحنی بی ادبانه اظهار کرد در این مکان حق برقراری رابطه با خانم‌ها را ندارم و زمانی که قصد داشتم برایش توضیح دهم این خانم همسرم است وی مرا به داخل مغازه اش کشیده و با چوب با من درگیرشد و مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند.

گفتنی است، تحقیقات پلیسی در خصوص ادعا‌های این پسر جوان و همسرش در دست بررسی است و دستگیری عامل اصلی این درگیری خونین نیز در دستور کار پلیس آبادان قرار دارد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها