قاتل داعشی مادر و کودکش را در جنوب تهران سر برید +عکس و فیلم

کد خبر: 1013763

قاتلی که زن جوان و کودکش را در جنوب تهران سر بریده بود به دام افتاد.

قاتل داعشی مادر و کودکش را در جنوب تهران سر برید +عکس و فیلم

رکنا: مردی که چند وقت پیش در محله قلعه میر یک زن جوان به همراه فرزندش را در جنایتی هولناک با چاقو سر بریده بود با هوشیاری پلیس دستگیر شد.

ر اساس توضیحات یک منبع آگاه گفت: قاتل در حوالی شهرستان بهارستان سکونت داشته که با اقدامات پلیسی محل اختفای او شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شده است.

قاتل داعشی مادر و کودکش را جنوب تهران سر برید +عکس و فیلم

این قاتل شیطان صفت در همان ابتدای مراحل بازجویی به جرم خود اعتراف کرده است، رکنا بزودی جزئیات بیشتری از این حادثه منتشر می‌کند. سر بریدن زن جوان و کودک یکساله اش در بهارستان تهران

یکشنبه ۱۲ مرداد ماه حوالی ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر بود که ماجرای قتل هولناک زن ۲۳ ساله و کودک یکساله اش به نام ارسلان اعلام شد. در بررسی‌ها مشخص شد این زن ۲۳ ساله به همراه کودک یکساله اش به طرز فجیعی به سبک داعشی‌ها با چاقو سرشان بریده شده است.

قاتل داعشی مادر و کودکش را جنوب تهران سر برید +عکس و فیلم

صادقی دادستان شهرستان بهارستان در گفتگو با خبرنگار رکنا درباره قتل زن جوان و کودک یکساله اش گفت: شوهر این زن جوان وقتی به همسرش زنگ می‌زند و زن جوابگوی تلفن نبوده است به خانه سر می‌زند و با اجساد غرق به خون زن جوان و کودک یکساله اش رو به رو می‌شود که بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع جنایت هولناک را اطلاع می‌دهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها