ممنوعیت تردد از مرزن آباد به کرج از ساعت ۱۵ امروز

کد خبر: 1016805

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کندوان، گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز هفتم شهریور از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است.

ممنوعیت تردد از مرزن آباد به کرج از ساعت ۱۵ امروز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کندوان، گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز هفتم شهریور از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است.

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌ وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* افزایش 21.5 درصدی ترافیک جاده‌ها در 24 ساعت گذشته

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد تعداد 2243 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 21.5 درصد افزایش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 12 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد محور‌‌ خرم‌آباد- پل‌دختر و محور شهداد-نهبندان

وی بیان کرد: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر ، جاده شهداد - نهبندان، محور رامیان- اولنگ -شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده فرعی شمشک - دیزین به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

* ترافیک سنگین در جاده کندوان

محرابی نیا اظهار کرد: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل گسیل تا نسا، در برخی از مقاطع و محدوده های سیاه بیشه، هزارچم نشان می دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

محرابی نیا اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده های مهرویلا و گلدشت خبر داد.

* جاده کندوان ساعت 15 امروز یک طرفه می شود

محرابی‌نیا گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز هفتم شهریور از مرزن ‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اطهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز شنبه مورخ 99/06/08 از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های 99/06/09 و 99/06/10 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ های 99/06/09 و 99/06/10 تا ساعت 2 بامداد روز های بعد از مرزن ‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

* محدودیت تردد کامیون در محورهای فیروزکوه و هراز

وی گفت: در ‌محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 امروز و روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائم شهر، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

وی ادامه داد: البته در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

* ممنوعیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال و تهران-مشهد

محرابی‌نیا تصریح کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 11 شهریور در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

* ممنوعیت تردد در محور آستارا-اردبیل

محرابی نیا گفت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه پیشِ رو 9 شهریور ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 24 روز یکشنبه پیش‌ِ رو ممنوع است.

وی اظهار کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور ‌ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.

‌* آزادراه های تهران-کرج و کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت:‌ در شبانه‌روز گذشته آزادراه تهران-کرج، آزاد کرج-قزوین و آزادراه‌ کرج-‌تهران پرترددترین جاده‌های کشور بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها