خودکشی عاشقانه دختر و پسر شوشتری در سد گتوند +عکس

کد خبر: 1016842

خودروی پژو پارس از دیواره ۶۰ متری سد گتوند سقوط کرد و در حالی که زن و مرد جوانی سرنشین آن بودند به عمق سی متری آب داخل سد سقوط کرد. ساعتی بعد جسد زوج جوان از آب بیرون کشیده شد.

خودکشی عاشقانه دختر و پسر شوشتری در سد گتوند +عکس

خبر فوری: خودروی پژو پارس از دیواره ۶۰ متری سد گتوند سقوط کرد و در حالی که زن و مرد جوانی سرنشین آن بودند به عمق سی متری آب داخل سد سقوط کرد. ساعتی بعد جسد زوج جوان از آب بیرون کشیده شد.

چند روز قبل نزدیکی ظهر بود که کارکنان تاسیسات لوله‌ای گاز و نفت روی پل لالی در تماس با پلیس و نیرو‌های هلال احمر سقوط یک خودرو به داخل سد گتوند را گزارش دادند.

بلافاصله نیرو‌های امداد و نجات از هیئت اجرایی غریق نجاتی شهرستان مسجد سلیمان برای امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند و عملیات جستجو را در سد آغاز کردند. این در حالی بود که ماموران پلیس هم در محل حاضر شده بودند.

خودکشی عاشقانه دختر و پسر شوشتری در سد گتوند +عکس

خودرو سه طبقه گارد ریل را شکست

شاهدان ماجرا در اولین اظهارات خود به ماموران پلیس گفتند: «در حال کار روی پل لالی بودیم که دیدیم یک خودرو پژو پارس با سرعت زیاد از روی این پل که شهرستان لالی را به مسجد سلیمان وصل می‌کند، عبور می‌کرد. خودرو با همان سرعت به سد نزدیک شد و سه طبقه گارد ریل بتنی را تخریب کرد. زمانی که خودرو داشت از روی گارد ریل عبور می‌کرد صدای مهیبی شبیه انفجاز در اثر برخورد خودرو با گارد ریل به گوش می‌خورد، اما باز هم خودرو متوقف نشد. حتی از یک تپه بیست متری هم بالا رفت و بعد از آن دیگر نتوانستیم مسیر حرکت خودرو را ببینیم. اما، چون پشت این خودرو سد است قطعا خودرو داخل آب افتاده است.»

ماموران در بررسی اولیه با توجه به گفته‌های شاهدان، مسیر حرکت احتمالی خودرو را مورد بررسی قرار دادند. خط ترمز به جا مانده از خودرو گواه آن بود که پژو به داخل سد سقوط کرده است.

عملیات جستجو آغاز شد وچهار ساعت بعد از وقوع حادثه، غواصان پیکر بی جان زن و مرد جوان را که سرنشین خودرو بودند از عمق سی متری آب بیرون آوردند.

خودکشی عاشقانه دختر و پسر شوشتری در سد گتوند +عکس

برخی منابع محلی اظهار داشتند که زن ومرد جوان قصد ازدواج با هم را داشتند، اما خانواده‌های آن‌ها مخالف بودند. محلی‌ها معتقدند همین موضوع سبب اقدام زن ومرد جوان به خودکشی شده است.

حسنوند رئیس هیئت اجرائیات شنا در مورد عملیات جستجوی غواصان گفت: «سد گتوند در حوزه رود کارون است و اداره آب و برق استان مسئول حوادث این رودخانه است. برای همین هلال احمر مسئولیت حوادث اینم منطقه را بر عهده نمی‌گیرد. هیئت اجراییات شنا با دستور دادستانی برای عملیات جستجو وارد عمل شده بودند. خورو از دیواره ۶۰ متری سد سقوط کرده بود و بعد به عمق سی متری آب فرو رفته بود.» دادستان چه گفت؟

علی اسکندری دادستان مسجدسلیمان در مورد علت این حادثه گفت: «دو قربانی از اهالی شهرستان شوشتر بودند. هر چند شواهد ماجرا حاکی از این است که احتمال خودکشی محتمل است، اما در مورد علت دقیق بروز این حادثه هنوز نمی‌توان به طور قطعی نظر داد. پلیس کارشناس تصادفات در حال بررسی علت دقیق حادثه است.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها