اتفاق جالب زمان شوخی داماد در جشن عروسی!

کد خبر: 1017713

داماد در مراسم عروسی با مقابل مهمانان در حال شوخی و خنده بود که ناگهان اتفاق جالبی رخ داد.

باشگاه خبرنگاران: وقوع صاعقه در یک جشن عروسی در ماساچوست آمریکا پس از شوخی بامزه داماد جوان، به ویدئویی داغ در فضای مجازی تبدیل شده است. «آرون ساویتسکی» و «دنیس مک کلور» به همراه مهمانان در حال جشن گرفتن بهترین روز زندگی خود بودند که ناگهان برخورد یک صاعقه با زمین همه را در شوک فرو برد.

این پدیده طبیعی درست در لحظه‌ای رخ داد که داماد در حالی که مقابل عروس ایستاده بود گفت: «بیایید قبول کنیم که ۲۰۲۰ سال خوبی نبوده است.» دقیقا در همین لحظه ناگهان یک صاعقه در فاصله نزدیک به آن‌ها به آن سمت دریاچه برخورد کرد.

آرون ساویتسکی، داماد جوان پس از پایان مراسم عروسی اش این ویدئو را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او در توضیح کوتاهی نوشت: «صدا را روشن کنید. مادر طبیعت یک شوخ طبعی هوشمندانه دارد.» او در ادامه نوشت: «خوشبختانه کسی در جشن عروسی ما دچار صاعقه نشد و ما (من و عروس) عهد و پیمان ازدواج خود را قبل از شروع باران بستیم.»

این ویدئو پس از انتشار در اینستاگرام تاکنون بیش از ۴۶ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با شوخی کاربران نیز همراه شد. یکی از کاربران در کامنتی خطاب به داماد نوشت: «این تبریک مادر طبیعت به شما دو نفر بود.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها