دستگیری عامل رسانه‌ای مرتبط با گروهک تندر در اردبیل

کد خبر: 1018372

رییس کل دادگستری استان اردبیل از شناسایی و دستگیری عامل تبلیغ- رسانه‌ای منتسب به گروهک ضد انقلاب تندر در این استان خبر داد.

دستگیری عامل رسانه‌ای مرتبط با گروهک تندر در اردبیل

خبرگزاری فارس: ناصر عتباتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان در خصوص فعالیت تبلیغی- رسانه‌ای مرتبط با گروهک تندر که از سرپل این گروهک خط می‌گرفت، در استان شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: این فرد در فضای رسانه‌ای فعالیت‌های بسیار گسترده و دامنه‌دار تبلیغی علیه اعتقادات دینی و مذهبی مردم و علیه تمامیت و امنیت ملی کشور داشته و توهین به تمامی مقدسات مسلمانان به‌ویژه تشیع و موضوعات اعتقادی را دنبال می‌کرد.

رییس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: فرد خاطی با این تصور که فعالیت حرفه‌ای و پیچیده وی، قابل رصد از سوی مراجع و نهادهای امنیتی نیست، نهایت سعی و تلاش خود را در گمراه کردن جوانان و خانواده‌ها در حوزه‌های اعتقادی، اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی انجام می‌داد که با پیگیری و تلاش‌های دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی دستگیر شد.

عتباتی ادامه داد: با توجه به مستندات متعدد کشف شده از فعالیت‌های این فرد، پرونده کیفری برای وی تشکیل شده و با قرار قانونی روانه زندان گردیده است.

رئیس کل دادگستری استان ضمن اشاره به تهدیدها و آسیب‌های فضای مجازی، از شهروندان و خانواده‌ها خواست تا نظارت‌ها و مراقبت‌های لازم در خصوص نحوه استفاده از فضای مجازی به منظور افزایش امنیت اخلاقی و روانی فرزندان و جوانان خویش داشته باشند.

وی در پایان ضمن هشدار به کسانی که فکر می‌کنند فضای مجازی فرصتی است که می‌توانند فعالیت‌های مجرمانه خود را در این حوزه ادامه دهند، گفت: مسلماً دستگاه قضایی با هماهنگی نهادهای اطلاعاتی و امنیتی، مجال فعالیت به چنین افرادی را نخواهد داد و با قاطعیت و مطابق با قانون با این افراد برخورد می‌کند.

گفتنی است؛ «جمشید شارمهد» سرکرده گروهک تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد یک ماه پیش،در عملیاتی پیچیده توسط سربازان امام زمان(عج) دستگیر شده بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها