حمله مسلحانه به یک پزشک زن حین معاینه بیمار! +عکس

کد خبر: 1018459

پزشک زن مکزیکی در هنگام معاینه بیمار در یکی از کلینیک‌های این کشور مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.

حمله مسلحانه به یک پزشک زن حین معاینه بیمار! +عکس

باشگاه خبرنگاران: پزشک زن مکزیکی که در یکی از کلینیک‌های این کشور با شلیک گلوله مورد حمله قرار گرفت، با مرگ دسته و پنجه نرم می‌کند. «ایزابل راموس»، پزشک ۴۲ ساله از ناحیه پشت سر در کلینیکی در ایالت «اوآخاکا» مورد حمله قرار گرفت.

در این حادثه که بعدازظهر روز سه شنبه رخ داد این زن در حال معاینه یک بیمار در کلینیکی در شهر «پُتلا ویلا دِ گُئِرِرو» بود که توسط مرد موتورسوار مورد حمله قرار گرفت. این مرد ناشناس چندین گلوله به این پزشک شلیک کرد.

با این وجود این پزشک بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفت. در تصاویری که منتشر شده است انتقال این پزشک با هلی کوپتر اورژانس به بیمارستان را نشان می‌دهد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی جراحان در یک عمل جراحی اورژانسی گلوله‌ها را از پشت سر این پزشک خارج کردند. رسانه‌های محلی مکزیک حال این پزشک را در روز چهارشنبه وخیم گزارش کردند.

هنوز علت دقیق این حمله مسلحانه مشخص نشده، اما گزارش مقدماتی پلیس مکزیک نشان می‌دهد این اقدام در ارتباط با یک رابطه عاشقانه یا انتقام جویانه صورت گرفته است. گفتنی است؛ پلیس محلی مکزیک هنوز هیچ فرد یا افرادی را در این باره دستگیر نکرده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها