در دومین جلسه دادگاه پرونده هفت سنگان چه گذشت؟

کد خبر: 1018680

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات هفت نفر از متهمان پرونده موسوم به هفت سنگان به صورت علنی به ریاست قاضی اوصانلو برگزار شد.

در دومین جلسه دادگاه پرونده هفت سنگان چه گذشت؟

باشگاه خبرنگاران: صبح امروز دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات هفت نفر از متهمان پرونده موسوم به هفت سنگان به صورت علنی به ریاست قاضی اوصانلو که با ابلاغ ویژه ریاست قوه قضاییه مسئولیت رسیدگی به این پرونده را بر عهده دارد، برگزار شد.

در این جلسه قاضی از تعدادی از متهمان خواست تا در جایگاه قرار گرفته و آخرین دفاع خود را بیان کنند.

در پایان قاضی این ختم جلسه را اعلام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رییسی رییس قوه قضاییه پیشتر در گفت‌وگوی تلویزیونی به مناسب هفته قوه قضاییه درباره پرونده هفت سنگان گفت: هفت سنگان قزوین موضوعی مطرح بود که برخی از همکاران قضایی سابق ما زمینی را گرفته‌اند و اختلافی در مورد آن هست. آقایانی که اراضی را گرفته‌اند، دلایل و مدارکی دارند که سیر قانونی طی شده و از آن طرف هم کسانی هستند که معترض هستند و می‌گویند که سیر قانونی طی نشده و استفاده از جایگاه قدرت اتفاق افتاده است. در این رابطه قاضی ویژه تعیین شده و اسناد طرفین ماجرا مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین افراد مختلفی مورد بازجویی و تحقیق قرار گرفته‌اند. این پرونده در اختیار قاضی و در حال رسیدگی است. هم افرادی که زمین‌ها را خریداری کرده اند و هم کسانی که معترض هستند، باید منتظر تصمیم قاضی بمانند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها