خفت گیری از اتباع افغانستانی در تهران برای ۵ میلیون تومان

کد خبر: 1021338

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که از یک تبعه افغانستانی ۵ میلیون تومان پول نقد را زورگیری کرده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت ۲۲:۳۰ نهم فروردین ماه شخصی ۲۹ ساله تبعه کشور افغانستان ضمن تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و مراجعه به گشت کلانتری ۱۳۲ نبرد مدعی شد، در خیابان ده حقی در حال گذر بودم که ناگهان یک نفر قوی هیکل در حالی که سلاح سردی در دست داشت جلوی من را گرفت و پس از مصدوم کردنم مبلغ پنج میلیون تومان پول نقد من را سرقت کرد و متواری شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت افزود: با دستور مقام قضایی پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد و کارآگاهان برای بررسی موضوع به نشانی محل جرم مراجعه کردند و موفق شدند تصویری از سارق را به دست بیاورند.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان با تصویر به دست آمده از سارق و دیگر سرنخ‌های موجود از صحنه سرقت موفق شدند هویت سارق را شناسایی کنند.

سرهنگ کنجوریان گفت: هادی که دارای سه فقره سابقه کیفری در خصوص نزاع و درگیری و مواد مخدر بود با هماهنگی قضایی تحت تعقیب کارآگاهان قرار گرفت و مخفیگاه وی در بلوار ابوذر شناسایی و در یک عملیات پلیسی وی در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی تصریح کرد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی وی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت: در یک قصابی کار می‌کردم و مدتی بود که شاکی مشتریان من را به من بدبین کرده بود و به آن‌ها گفته بود گوشت یخی به شما می‌فروشد و من تصمیم گرفتم به او درس عبرت بدهم که ضمن مجروح کردن وی مبلغی پول نقد را که همراه وی بود، سرقت کردم.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف صریح هادی به بزه انتسابی پرونده به بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ارسال و متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت