حیوان آزار تهرانی دستگیر شد

کد خبر: 1021553

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از دستگیری فرد حیوان آزار خبر داد و گفت: حیوان آزاری به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب یا مرتکبان، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد

حیوان آزار تهرانی دستگیر شد

خبرگزاری فارس: سرهنگ سید نظام موسوی رئیس پلیس فتا غرب استان تهران امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر رصدهای انجام گرفته در راستای پیشگیری و مقابله با نشانگاه‌ها و عاملان ترویج خشونت در شبکه‌های اجتماعی، فیلمی دلخراش منتشر شده است که در آن مردی در یک حرکت غیرانسانی به همراه آزار و اذیت اقدام به کشتن یک قلاده سگ کرده است.

وی ادامه داد: حیوان آزاری به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب یا مرتکبان، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: این فیلم در همان ساعت اولیه انتشار، توسط کارشناسان پلیس فتا غرب استان تهران رصد شده و بلافاصله به صورت پرونده‌ای ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ موسوی در تشریح جزئیات دستگیری این فرد حیوان آزار افزود: کارشناسان پلیس فتا با بررسی فنی موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند و پس از هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی ضمن دستگیری متهم، وی را به پلیس فتا غرب استان تهران منتقل کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم به این اقدام غیرانسانی و خشن اعتراف کرد از تحویل وی به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی پرونده‌اش خبر داد.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران تصریح کرد: حیوان آزاری به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب یا مرتکبان، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد؛ مضاف بر این که از منظر اعتقادی و انسانی نیز این گونه رفتارها مذموم بوده و پلیس به شدت با هر گونه رفتار خشن که ترویج خشونت را در پی داشته باشد مقابله کرده و برخورد قانونی می‌کند.

سرهنگ موسوی در پایان از شهروندان خواست: با کسب آگاهی از آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی از ارتکاب این جرائم خودداری کنند و در صورت مشاهده انتشار هرگونه کلیپ مجرمانه یا خشن به ‌سرعت از طریق بخش ارتباطات مردمی سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir موضوع را اطلاع دهند تا در اسرع وقت با افراد خاطی برخورد قانونی صورت گیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها