شوهر خشمگین سر رقیبش را از تن جدا کرد! +عکس

کد خبر: 1022973

شوهر خشمگینی که متوجه خیانت همسرش با مرد دیگری شده بود پس از ضرب و شتم همسرش مرد خیانتکار را کشت و سرش را از تنش جدا کرد.

ایران آنلاین: به نقل از کرایم، این مرد خشمگین پس از کشتن رقیب عشقی خود همسرش را وادار کرده بود تا جسد بی سر قربانی را در گودالی کم عمق در منطقه جنگلی دفن کند.

گزارش‌های پلیس نیوهمشایر آمریکا نشان میدهد که متهمان "آرماندو بارون "۳۰ ساله و "بریتانی بارون"۳۱ ساله هر دو به جرم قتل "جاناتان آرسنول "۲۵ ساله پس از تحقیقات کارآگاهان پلیس دستگیر شدند.

شوهر خشمگین سر رقیبش را از تن جدا کرد! +عکس

اطلاعات پلیس روشن کرد که شوهر خشمگین از طریق پیام‌های تلفن همراه همسرش متوجه رابطه پنهانی او با مردی دیگر شده و همسرش را مجبور کرده تا با رقیب عشقی اش در منطقه جنگلی قرار ملاقات گذاشته و نقشه شومش را اجرایی کند. او که بسیار خشمگین بوده با رقیب عشقی اش درگیر شده و در نهایت او را خفه کرده و سرش را از بدنش جدا می‌کند.

بنا به گفته‌های همسر "آرماندو"، شوهرش قصد داشته تا پس ازدفن جسد بی سر با استفاده از تلفن همراه قربانی پیامک‌هایی برای دوستانش ارسال کند تا وانمود کند "جاناتان" زنده است و برای مدتی به سفر می‌رود، اما در نهایت درخواست مادر قربانی برای یافتن ردی از پسر ناپدید شده اش به پلیس پرده از جنایت هولناک این زوج بر می‌دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها